Ring 18K tvåfärgad 1,0g Ø17¼, med diamant 1xca0,005ct
Utrop: 700 kr
Örhängen, ett par 14K brv 5,2g H:35mm, med stenar
Utrop: 1 600 kr
Ring 18K brv 3,5g Ø18, med stenar, defekta
Utrop: 1 500 kr
Hänge hjärtan 21K brv 7,3g H:45mm, med stenar
Utrop: 2 700 kr
Ring 18K brv 4,8g Ø17¾, med stenar, defekta
Utrop: 2 000 kr
Ring 18K brv 2,2g Ø17, med pärla
Utrop: 1 200 kr
Ring 9K vitguld brv 4,3g Ø17, med stenar
Utrop: 850 kr
Armband Kejsarlänk 18K 12,5g L:19cm B:5mm, med små bucklor
Utrop: 5 400 kr
Parti guld 18K 21,1g defekt, innehåller stenar
Utrop: 8 800 kr
Ring 18K vitguld brv 9,6g Ø18, med stenar
Utrop: 5 600 kr
Parti guld 18K brv 4,9g defekt, innehåller stenar
Armband Pansar 18K 16,8g L:20cm B:5mm
Utrop: 7 900 kr
Ring 18K vitguld 8,2g Ø18½, graverad
Utrop: 3 500 kr
Parti guld 18K 24,1g defekt, innehåller gravyr, emalj och vitguld
Utrop: 10 400 kr
Ring 23K 6,5g Ø16½
Utrop: 3 600 kr
Parti guld 9K 2,8g defekt, innehåller gravyr
Utrop: 600 kr
Ring 18K brv 3,9g Ø21, med sten, defekt
Kedja 14K 2,6g L:41,5cm B:2mm defekt
Ring 14K 1,8g Ø16½, fel stämplad som 18K
Ring 10K brv 1,9g Ø17¼, med stenar och små diamanter
Utrop: 375 kr
Tisdag 29 jun 2021