361 - 380 av 1 264
1...181920...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 juni 2021

Klubbad för

Ring, 14K brv: 3,6g med stenar tvåfärgad Ø17 ½

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring, 18K 7,2g med briljantslipade diamanter 1x ca 1,20ct 16x ca 0,02ct Ø 16 ½

38 500 kr

Utrop: 46 000 kr

Diamant, oinfattad Briljantslipad 1x ca 0,83ct nagg på rondist

13 800 kr

Utrop: 9 600 kr

Hänge, 18K 0,4g Hjärta defekt

Utrop: 200 kr

Ring, 18K 4,3g graverad Ø 15 ½

Utrop: 1 800 kr

Ring, 18K 2,6g med diamant 1x ca 0,03ct Ø16 3/4

Utrop: 1 200 kr

Klockor Michael Kors

Damur, Michael Kors Modell: MK-2529 Serie: 111605 Ø38 mm kronograf datum quartz safirglas läderarmband i box med manual

600 kr

Utrop: 500 kr

Ring, 18K 3,7g slät ograverad Ø ¾

Utrop: 1 600 kr

Fickur, 14K brv: 69,8g ytterboett 50mm, manuell, plexiglas, innerboett metall, snr.322058 28, repig bucklig

3 100 kr

Utrop: 2 000 kr

Herrur, Certina 14K i boett med läderarmband Quartz batteribyte krävs Ø38mm serie: 115919965 datum, repigt plastglas

2 100 kr

Utrop: 2 200 kr

Figurin, Lisa Larson Lejon Höjd ca 16cm

750 kr

Utrop: 700 kr

Fat, S800 391,4g slitage Ø24,5cm

Utrop: 2 600 kr

Hänge, S925 1,3g Hjärta

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja, 14K 1,4g defekt

Utrop: 450 kr

Halskedja, 18K 2,8g Venezia i vitguld 36cm

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti silver, S800-925 brv: 161,9g defekt innehåller stenar

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, S925 26,5g 54,5cm

175 kr

Utrop: 225 kr

Ring, S925 5,9g tredelad Ø18 ¼

125 kr

Utrop: 75 kr

Hänge, S830 brv: 4,8g med grön sten längd: 4cm

375 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja, S925 14,9g 42cm Pansar

Utrop: 125 kr