721 - 740 av 1 180
1...363738...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 april 2021

Klubbad för

Ljuslykta, Iittala, design Oiva Toikka, modell: Kastehelmi, höjd: 6,4cm, i originalkartong

Utrop: 100 kr

Surfplatta, Ipad Air wifi, Apple, A1474, 16GB, med laddare och fodral

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Termoskanna, Emsa Eleganza 0,3L, rostfritt stål, höjd: 17cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Äggkoppar, 5st, Rörstrand, modell: Randa, en med liten nagg

100 kr

Utrop: 125 kr

Sockerskål, och gräddkanna, Stavangerflint, Grönette, skål Ø10,2cm, kanna höjd:7cm

Utrop: 75 kr

Tekanna, Stavangerflint, Grönette, höjd: 14,5cm

Utrop: 150 kr

Assietter, 4st, Wedgewood England, Queens Ware, Ø18cm

Utrop: 75 kr

Skålar, 4st, Wedgewood England, Queens Ware, Ø16cm

Utrop: 75 kr

Elgitarr, Ibanez, RG8L, Indonesien 2014, snr: I140213850, vänster hand åtta-strängad, lackskador på kroppen, i mjukt fodral (skadat)

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Kläder Skor

Stövlar, Timberland, Girls Classic Tall Lace Up, strl 8/39, bruksslitage

300 kr

Utrop: 375 kr

Skål, Olle Arlberius,Orrefors, Ariel, dekor av blommor, signerad Orrefors Ariel Fyrklövern Nr 6-197

1 000 kr

Utrop: 600 kr

Vas, Olle Alberius, Orrefors, Ariel, dekor av blommor, signerad Orrefors Ariel 28.1979, höjd: 19cm

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Vas, Swarovski Crystalline, höjd 30,5cm i originalkartong. Visas och hämtas hos Sefina Vasagatan

Champagneglas, 2st, Swarovski Crystalline, höjd 26cm, i originalkartong . Visas och hämtas hos Sefina Vasagatan

Bertil Vallien, Kosta Boda, glasskulptur "Taboo", Limited edition, signerad, artnr:7178019, sockel. Visas och hämtas hos Sefina Vasagatan

Laptop, HP Probook 430 G3, Intel Core i5, Pro Windows, snr: 5CD7273X9F, med datorväska, laddare saknas, ej funktionstestad eller återställd

1 100 kr

Utrop: 50 kr

Laptop, Asus, Vivobook, E200HA, 32GB, Intel Atom x5-z8350, 2GB RAM, snr: G9NLCX04C27938C, med laddare, batteri laddar ej kräver laddare ikopplad

225 kr

Utrop: 50 kr

Läsplatta, Kindle Paperwhite, 4GB, wifi, modell: DP75SDI, i kartong, laddsladd men ej kontakt

400 kr

Utrop: 50 kr