Avslutad | Pant – Tisdag 20 april 2021
Ljuslykta, Iittala, design Oiva Toikka, modell: Kastehelmi, höjd: 6,4cm, i originalkartong
Elgitarr, Ibanez, RG8L, Indonesien 2014, snr: I140213850, vänster hand åtta-strängad, lackskador på kroppen, i mjukt fodral (skadat)
Skål, Olle Arlberius,Orrefors, Ariel, dekor av blommor, signerad Orrefors Ariel Fyrklövern Nr 6-197
Vas, Olle Alberius, Orrefors, Ariel, dekor av blommor, signerad Orrefors Ariel 28.1979, höjd: 19cm
Vas, Swarovski Crystalline, höjd 30,5cm i originalkartong. Visas och hämtas hos Sefina Vasagatan
Visa varaGlas Övrigt
Champagneglas, 2st, Swarovski Crystalline, höjd 26cm, i originalkartong . Visas och hämtas hos Sefina Vasagatan
Visa varaGlas Övrigt
Visa varaGlas Övrigt
Visa varaGlas Övrigt
Bertil Vallien, Kosta Boda, glasskulptur "Taboo", Limited edition, signerad, artnr:7178019, sockel. Visas och hämtas hos Sefina Vasagatan
Visa varaElektronik Datorer
Laptop, HP Probook 430 G3, Intel Core i5, Pro Windows, snr: 5CD7273X9F, med datorväska, laddare saknas, ej funktionstestad eller återställd
Laptop, Asus, Vivobook, E200HA, 32GB, Intel Atom x5-z8350, 2GB RAM, snr: G9NLCX04C27938C, med laddare, batteri laddar ej kräver laddare ikopplad