Avslutad | Pant – Tisdag 20 april 2021
Accessoarer Övrigt
Solglasögon, Dunhill, Aviator, Modell: SDH097, titanium, polariserade, med putsdukar, cert (ej ifyllt), i hårt fodral och ask
Fritid Sport
Fiskespö med haspelrulle, Alien Red Salmon Combo 11', ALRS1102SXH - 150G, haspel: Ball Bearings AR 5000, Gear Ratio 5.2.1
Akustisk gitarr, Takamine. Modell: C136S, Made in Japan, stötskador på framsidan av kroppen, saknar en sträng, i hårt fodral
Halvakustisk gitarr, Ibanez Artcore, Tobaco Flat, Kina (2012), modellnr: AMF73BB-TF-12-01, snr: S12081516, ej fodral. Visas och hämtas hos Sefina Vasagatan
Axelremsväska, Michael Kors, MD Camera Bag, svart skinn, 22x14,5x6cm, detaljer i vitmetall (bruksslitage)
Väska, YSL, vintage, Bowling Bag, blått och vitt skinn, detaljer i gulmetall, 32x19x15cm, med äkthetskort, repor samt avskavd färg
Plånbok, YSL, vintage, blått och vitt skinn, 11x10,5cm, 8st kontokortsfack, visst slitage
Väska, Christian Dior, Multicolor Denim, Limited Editition nr: 1930/2000, 13,5x26,4cm, med dustbag
Accessoarer Övrigt
Solglasögon, Cartier, "S" Saphire Gold, vintage (80-tal), strl: 55-18, i originalfodral
Digitalkamera, NIkon D700, snr: 6395500, med 1st objektiv Nikkor AF-S 18-200mm 1.3.5-5.6 ED snr: 2116691 och laddare, i mjuk påse (ej original)