Avslutad | Fashionabla – Torsdag 29 april 2021
Accessoarer Bälten
BÄLTE, GUCCI, svart läder, guldfärgat spänne, längd 85cm, bredd 2 cm, bruksslitage
Accessoarer Nyckelringar
NYCKELHÅLLARE, LOUIS VUITTON, Multiclés 4, monogram vernis, 10x5cm, beige skinnlack, viss färgskiftning på kanter, dustbag, originalask,
Accessoarer Bälten
BÄLTE, LOUIS VUITTON, Initiales, monogram, längd 85cm, extrahål gjorda, bredd 4cm, dustbag, slitage.
VÄSKA, MICHAEL KORS, Selma, saffiano, svart läder, guldfärgade beslag, 33x23x14cm, axelrem.
Accessoarer Plånböcker
KORTHÅLLARE, PRADA, svart skinn, guldfärgade beslag, 11x7cm, originalask, slitage.
VÄSKA, MICHAEL KORS, Saffiano, gråbrun, guldfärgade beslag, 34x24x15 cm, axelrem.
Accessoarer Plånböcker
KORTHÅLLARE, PRADA, rött läder, guldfärgade beslag, 11x7cm, cert, originalask.
SOLGLASÖGON, CHRISTIAN DIOR, Dior Split 1, guld/rosa, repor, guldfärgade bågar, etui, ytterkartong.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Trouville, monogram canvas, 28x22x10 cm, väskan har en kemisk doft.