Avslutad | Fashionabla – Torsdag 29 april 2021
VÄSKA, COACH, crossbody, vitt skinn, monogram canvas, avtagbar axelrem, 22x13x6cm, dustbag,
SMYCKESET, KARL LAGERFELD, vintage, guldfärgad metall, armband längd 18cm, collier längd 32-40cm, smyckespåse.
VÄSKA, GUCCI, coated canvas, Monogram, brunt läder, guldfärgade beslag, 35x30x10cm, dustbag, lite smutsig.
VÄSKA, PRADA, Saffiano Lux, Turchese, läder, guldfärgade beslag, 30x20x13cm, cert, avtagbar axelrem, dustbag.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 0225S, 003, 63 17, guldfärgade bågar, tonade glas, etui, ask.
VÄSKA, HERMÈS, Garden Party, canvas, svarta läderdetaljer, 35x25x15cm, skador, slitage.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Brides de Gala, Hugo Grygkar, 100% siden, 90x90cm, rosa, vit, grå, små fläckar.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull MM, damier ebene, 31x28x14cm, grovt slitage, sidoremmar av. saknar innerpochette,