Avslutad | Pant – Tisdag 23 februari 2021
Ljusstake, Georg Jensen, Cobra Floor, modell liten, design Constantin Wortmann, Danmark, höjd 40cm, till blockljus, bruksskick
Madeleine Pyk (1934-), grafiskt blad, numrerad 200/250, signerad, motivmått: 50x38cm, inramad med glas
Champagneglas, 2st, Swarovski Crystalline, höjd 26cm, i originalkartong, Visas och hämtas på Vasagatan 8-10 i Stockholm
Visa varaGlas Övrigt
Visa varaGlas Övrigt
Visa varaGlas Övrigt
Vas, Swarovski Crystalline, höjd 30,5cm i originalkartong, Visas och hämtas på Vasagatan 8-10 i Stockholm
Visa varaGlas Övrigt
Bertil Vallien, Kosta Boda, glasskulptur "Taboo", Limited edition, signerad, artnr: 7178019, med sockel, Visas och hämtas på Vasagatan 8-10 i Stockholm