1001 - 1020 av 1 579
1...505152...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 februari 2021

Klubbad för

Ljusstake, tenn, märkt: E.D Svenskt tenn, höjd: 11cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake, Georg Jensen, Cobra Floor, modell liten, design Constantin Wortmann, Danmark, höjd 40cm, till blockljus, bruksskick

700 kr

Utrop: 500 kr

Madeleine Pyk (1934-), grafiskt blad, numrerad 200/250, signerad, motivmått: 50x38cm, inramad med glas

1 800 kr

Utrop: 750 kr

Champagneglas, 2st, Swarovski Crystalline, höjd 26cm, i originalkartong, Visas och hämtas på Vasagatan 8-10 i Stockholm

Vas, Swarovski Crystalline, höjd 30,5cm i originalkartong, Visas och hämtas på Vasagatan 8-10 i Stockholm

Bertil Vallien, Kosta Boda, glasskulptur "Taboo", Limited edition, signerad, artnr: 7178019, med sockel, Visas och hämtas på Vasagatan 8-10 i Stockholm

Bricka S830 2004,4g 59x37cm, med signaturer

Utrop: 13 200 kr

Moccasked S830 9,3g 110mm, modell: Haga, graverad

Utrop: 75 kr

Moccaskedar 6st, S830 82,1g längd: 106mm, modell: Gammel fransk

Utrop: 550 kr

Moccaskedar 7st, S830 97,6g längd: 106mm, modell: Gammel fransk

Utrop: 600 kr

Sked S830 37,5g längd: 183mm

Utrop: 250 kr

Kaffeskedar 8st, S830 122,2g längd: 125mm

Utrop: 800 kr

Salt- och pepparkar, S830 113,6g höjd: 10cm

700 kr

Utrop: 750 kr

Ljusstake, Iittala, design: Timo Sarpaneva, modell: Arkipelago, höjd: 25cm

250 kr

Utrop: 100 kr

Pennor 2st, Cross, en kulspets- och en stiftpenna, i originalask

175 kr

Utrop: 100 kr

Penna, Cross, guldpläterad, stift, i originalask

325 kr

Utrop: 125 kr

Penna, Cross, kulspetspenna, i originalask

125 kr

Utrop: 75 kr

Pillerdosa S830 18,2g Ø3,7cm

500 kr

Utrop: 125 kr