Avslutad | Pant – Tisdag 23 februari 2021
Elgitarr, Ibanez, tillverkad juni-2003 Korea, Snr: W632950, mindre stöt och lackskador på kropp,i mjukt fodral
Hjalmar Strååt (1885-1971), oljemålning på pannå, stadsmotiv, signerad, motiv: 49x34,5cm, inramad med glas
Penna, Bugatti, typ 50, resevoar, del av stift i 18K, limiterad 0904/1930, med certifikat april-95, träask i originalkartong
Väska, Zadig & Voltaire, Extra Small Skinny Love Gray Glitter Shoulder Bag, 18x15x6cm, oxiderade metalldetaljer, repigt lås, bruksskick
Hörlurar, Bose SoundLink Around-Ear, trådlösa, bluetooth, med USB- och AUX-kabel, bruksskick, i fläckigt fodral
Hörlurar, Bose QuietComfort QC35 II, svarta, trådlösa, bluetooth, brusreducering, med AUX- och USB-kabel, bruksskick, i fodral
Accessoarer Övrigt
Solglasögon, Ray Ban, Wayfarer, RB2140, melerade bågar, tre mindre nagg på bågarna, med putsduk i originalfodral