981 - 1000 av 1 579
1...495051...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 februari 2021

Klubbad för

Skål Royal copenhagen Musselmalet 21mm

1 400 kr

Utrop: 450 kr

Uppläggningsfat Royal copenhagen Musselmalet 36cm

1 200 kr

Utrop: 450 kr

Violinbas Höfner Model GL-VBB-C12 Snr:S04251 i hårt fodral

10 400 kr

Utrop: 5 600 kr

Bildskärm Hp 23,8" Modell T3M80AA snr 3CM7510YHL med kablage

650 kr

Utrop: 50 kr

Väska Prada Bordeaux Vintage 33x25x9cm i dustbag

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Littografi Lage Lindell signerad 25/150 komposition 75X50cm i ram

Utrop: 1 200 kr

Olja Wilhelm Kåge Blommor i vas signerad och daterad 1951 55x47cm

Utrop: 950 kr

Tavla Blandteknik Nils Nilsson 35x30cm (24x17cm) Motiv: Hamn

Utrop: 850 kr

Färglitografi Ardy Strüwer 1939 131/175 49,5x41cm ram

375 kr

Utrop: 350 kr

Elgitarr, Ibanez, tillverkad juni-2003 Korea, Snr: W632950, mindre stöt och lackskador på kropp,i mjukt fodral

950 kr

Utrop: 500 kr

Hjalmar Strååt (1885-1971), oljemålning på pannå, stadsmotiv, signerad, motiv: 49x34,5cm, inramad med glas

Utrop: 425 kr

Penna, Bugatti, typ 50, resevoar, del av stift i 18K, limiterad 0904/1930, med certifikat april-95, träask i originalkartong

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Väska, Zadig & Voltaire, Extra Small Skinny Love Gray Glitter Shoulder Bag, 18x15x6cm, oxiderade metalldetaljer, repigt lås, bruksskick

Utrop: 550 kr

Hörlurar, Bose SoundLink Around-Ear, trådlösa, bluetooth, med USB- och AUX-kabel, bruksskick, i fläckigt fodral

375 kr

Utrop: 425 kr

Hörlurar, Bose QuietComfort QC35 II, svarta, trådlösa, bluetooth, brusreducering, med AUX- och USB-kabel, bruksskick, i fodral

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Karaff med propp, pressat glas, höjd: 22,5cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Karaff med propp (tillhör ej karaff), pressat glas, höjd: 19,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Skål på fot 2st, glas, höjd: 6,5cm och 8cm

Utrop: 50 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon, Ray Ban, Wayfarer, RB2140, melerade bågar, tre mindre nagg på bågarna, med putsduk i originalfodral

600 kr

Utrop: 425 kr

Ljusstakar ett par, märkta Svenskt tenn H8, höjd: 10cm, ena med ojämn fot

275 kr

Utrop: 50 kr