Avslutad | Pant – Tisdag 9 februari 2021
Mobiltelefon Iphone XR, röd, 64gb, modell: A2105, Mnr: MRY62QN/A, IMEI: 353091104277498, originalkartong med laddare, sladd, manual, hörlurar, nyskick, skyddsplast kvar, systemåterställd
Läsplatta Huawei MediaPad T5, 32gb, Mnr: AGS52-W09, Sn: U8BBB20324100095, kartong, laddare, systemåterställd
Digitalkamera, Sony Alpha 58, sn: 4671583, med objektiv Sony SAM II DT 3,5-5,6/18-55mm, ett objektiv Sony SAM, DT 4-5,6/55-200mm, 1 minneskort 8GB, laddare, väska
Musikinstrument Övrigt
Ukulele, Koki'o, 4-strängad, gjord i Kina, U-LZWLZW-S, 20140714, ligger i mjukt fodral, visas och hämtas på Sefina i Uppsala, Dragarbrunnsgatan 53
Carl Wargh (1938-2018), akvarell, signerad & daterad 1993, "Spegling", 36,5x27cm, i ram, ej examinerad ur ram, motiv sitter något sned i passepartout, stötskador på ram