Avslutad | Pant – Tisdag 9 februari 2021
Klubbad för
Omega Seamaster Aqua Terra, herrur, stål, 38,5mm, quartz, Sn:58014780, bruksslitage, repig bezel, liten fläck på urtavla, saknar tillbehör
Klockor Diesel
Diesel, Mega Chief, herrur, stål, 51mm, quartz, Ref: Dz-4281, Sn: 111401, naggat glas och boett, läderarmband, slitet, övrigt bruksslitage