241 - 260 av 1 397
1...121314...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 januari 2021

Klubbad för

Ljusstake, mässing Skultuna höjd. 24cm

475 kr

Utrop: 200 kr

550 kr

Utrop: 200 kr

Ljusstakar, 3st Indak Enebyberg, förgyllt med 24 karats guld, höjd: 18cm/13cm/8cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Tore Palm, (1933-) Litografi "Shamrock", numrerad och signerad 114/350, 48x64cm, inramad. BETALAS PÅ KAPLANS, VISAS OCH HÄMTAS PÅ SEFINA GULLMAPLAN 6

400 kr

Utrop: 500 kr

Akustisk gitarr, Fender CG-7 snr. IY00900076, 2 strängar av, mjukt fodral

500 kr

Utrop: 150 kr

Akustisk gitarr, Ibanez PF20JP-BK, snr. K030907118, en sträng av, mjukt fodral

475 kr

Utrop: 200 kr

Smycken Herring

Herring, Klackring 18K brv: 13,5g med svart sten Ø18

Utrop: 8 100 kr

Hänge, 18K 0,8g med diamanter 4 x ca 0,005ct

Utrop: 550 kr

Baron, kostymväska khaki-canvas med skotsk-rutigt innertyg.

500 kr

Utrop: 900 kr

Kedja, 18K 1,2g Singapore 42,5cm

550 kr

Utrop: 700 kr

Parti guld, 18K 7,8g skeva

Utrop: 3 400 kr

Pärlcollier, med Ole Lynggaard lås Elefant i 18K 10,9g med diamant 1x ca 0,05ct i vitguld 46cm

14 200 kr

Utrop: 16 800 kr

Hänge, 18K 13,2g

Utrop: 5 700 kr

Silverbestick, 9 st kaffe/moccasked 107mm, vikt 100g, Anemone Hepatica blåklocka 1976

Utrop: 700 kr

Silverbestick, 6st kaffe/moccaskedar 105mm, vikt 70,5g Anemone Nemorosa 1978, vitsippa

Utrop: 475 kr

Ring, 18K 14,6g med diamanter 6x ca 0,01ct Ø16 3/4 graverad

5 500 kr

Utrop: 6 600 kr

Parti guld, 18K brv: 13,1g innehåller stenar defekt skevt

Utrop: 4 600 kr

Armband, 14K 4,4g Pansar 21,5cm

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Kedja, 18K 255,1g Kejsar 57,5cm

Utrop: 118 000 kr

Silverbestick, 1st kaffe/moccasked 106mm, vikt 13g, Primula Veris Gullviva

Utrop: 100 kr