Avslutad | Pant – Tisdag 19 januari 2021
Klubbad för
Tore Palm, (1933-) Litografi "Shamrock", numrerad och signerad 114/350, 48x64cm, inramad. BETALAS PÅ KAPLANS, VISAS OCH HÄMTAS PÅ SEFINA GULLMAPLAN 6
Akustisk gitarr, Ibanez PF20JP-BK, snr. K030907118, en sträng av, mjukt fodral
Pärlcollier, med Ole Lynggaard lås Elefant i 18K 10,9g med diamant 1x ca 0,05ct i vitguld 46cm
Silverbestick, 9 st kaffe/moccasked 107mm, vikt 100g, Anemone Hepatica blåklocka 1976
Silverbestick, 6st kaffe/moccaskedar 105mm, vikt 70,5g Anemone Nemorosa 1978, vitsippa