221 - 240 av 1 397
1...111213...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 januari 2021

Klubbad för

Breitling, Colt Chronograph, automat, datum, 44mm, stål, Professionallänk stål, ref. A13388, snr. 2738399, certifikat-16, manualer, box

Certina, 18K 33mm, quartz, datum, graverad, läderarmband, med orginalask

3 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Klockor Gant

Gant, 44mm, quartz (batteribyte behövs), repigt glas, nr.3819, datum, läderarmband slitet

225 kr

Utrop: 250 kr

Parti i silver S925 174,3g defekt

Utrop: 1 400 kr

Parti silver S830 526,7g defekt/graverat

Utrop: 3 500 kr

Kedja S925 55,4g Pansarlänk 61cm

Utrop: 700 kr

Parti silver S830 116,2g defekt

Utrop: 800 kr

Parti silver S925 76,1g defekt

Utrop: 600 kr

Spelkonsoll, Nintendo 2 DS XL, Mariokart 7, med laddare

300 kr

Utrop: 100 kr

Spelkonsoll, Nintendo 2 DS XL, Mariokart 7, med laddare, kartong

425 kr

Utrop: 100 kr

Mobilskal Louis Vuitton för Iphone Xs max, BC4169, i skinn med ficka för kontokort , dustbag

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Plånbok, Louis Vuitton, Emilie, monogram canvas, rosa foder, 19x10cm, dustbag

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Alkoholmätare, Dignita Am-5, snr. M101225461, med fodral

550 kr

Utrop: 350 kr

Digitalkamera, Sony Cybershot DSH-HX5, snr. 1590779, med laddare, audio-video kablar

400 kr

Utrop: 50 kr

Vas i glas, Dampierre, märkt Cristal Lalique France, 1900-tal, Ø32, H:5cm

Figurin, Adventsbarn Lucia av Lisa Larsson Rörstrand, höjd: 11,5cm

375 kr

Utrop: 425 kr

Figurin Adventsbarn Tomtenisse Rörstrand Lisa Larson H12,5cm

550 kr

Utrop: 425 kr

Figurin Adventsbarn Tärna Rörstrand Lisa Larson H11cm

550 kr

Utrop: 425 kr

Figurin, Säl keramik Arabia Lillemor Mannerheim längd: 16,5cm, stämplad WWF

200 kr

Utrop: 200 kr

Konstglas, Frukt Kosta Boda sign G Sahlin Artist collection 98918, längd: 18,5cm

250 kr

Utrop: 100 kr