Avslutad | Pant – Tisdag 3 november 2020
Apple Imac, 21,5", modell A1418, Serienr C02QMFMEGG77, 1TB, 8GB RAM, Intel core I5 2,8GHz, Intel iris graphics 6200 1536MB, med mus, tangentbord och strömkabel, återställd Ej med på visning.
Projektor, Infocus, Refnr IN1118HD, Serienr BYNB61100317, Upplösning 1920x1080 (Full HD), 30-300 Tum, i väska med kablage och manual Ej med på visning.
Projektor, BenQ MS527, serienummer:PDL5H01490000, med ström- och HDMI-kabel, fläck på ovansidan (påverkar ej funktion) Ej med på visning.
Elektronik Musik
Hörlurar Sony WH-1000XM3, Silver, trådlösa, serienummer:6905617, med laddkabel, i fodral
Surfplatta, Huawei MediaPad 5 CMR-W09, 4GB, serienummer:2KHDU18203000337, lösenkod: 12133, med laddare, ej återställd, glapp i laddkontakt
Tändare S.T. Dupont, detaljer i gulmetall, höjd: 6,1cm, längd: 3,6cm, bruksslitage, i ask, ej funktionstestad
Armband Louis Vuitton, M6534F, läder med detaljer i gulmetall, längd: 16,5/18cm, bredd: 1,1cm, i ask
Väska Yves Saint Laurent Vintage, Tribute Bag, 181234-214397, detaljer i gulmetall, ca30x40cm, vissa sömmar lösa
Weekendbag Fendi, monogrammönstrad, bruna läderdetaljer, canvas, ca 45x25x20cm, Made in Italy, 2288-16488-018, bruksskick
Skor Balmain, sandaler, storlek 36½, klackhöjd:ca 8cm, Made in Italy, några stenar ur strassen saknas, slitage på sula