661 - 680 av 1 204
1...333435...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 november 2020

Klubbad för

Kamera Go pro Hero black 7 snr 24785209 med hållare och laddkabel ej orginal

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Surfplatta Ipad 5e generationen, 32GB, Modell: A1822, Modellnr: MP2F2KN/A, Serienr: F9FV1ELGHLF9, med laddare (sprucken), i kartong, återställd

Utrop: 1 400 kr

Digitalkamera Canon EOS 350D Snr 1630701550 med objektiv EFS-18-55mm med laddare

Mobiltelefon Iphone XS i fodral med laddare låst

2 300 kr

Utrop: 50 kr

Spelkonsol Nintendo Switch med laddstation och laddare snr BKEHAC001 modell HAC--001

2 200 kr

Utrop: 2 000 kr

Högtalare, Marshall, Acton, Bluetooth, Serienr 73400553H82102G0613514, med strömkabel Ej med på visning.

Utrop: 1 800 kr

Ljudkort, Presonus Audiobox USB, samt studiomikrofon Røde NT1-A med puffskydd i väska med kablage, Snr för ljudkort U20C083159, Snr för mikrofon 0358468

Elektronik Musik

Datorhögtalare, Logitech Z-640, Snr S-0073B, Subwoofer, Centerhögtalare, fyra satellithögtalare, kablage, i kartong (ej original), stötskador, bruksskick Ej med på visning.

25 kr

Utrop: 50 kr

Solglasögon, Ray Ban, Chris, Refnr RB4187, 856/13 Stl 54 18, 145cm 3 N, i originalbox med putsduk och manual

600 kr

Utrop: 500 kr

Kaffeservis, 27 delar, Villeroy & Boch, "Petite Fleur", 12st Kaffemuggar med tillhörande assietter, Kanna, Sockerskål och Gräddskål

1 500 kr

Utrop: 1 000 kr

Digital mixer, Allen & Heath, QU-16 Chrome, Snr 429753 med en Audio rack Allen & Heath AB168, Snr AB1608X-509823 i hårt fodral med manual och kablage Ej med på visning.

8 500 kr

Utrop: 10 200 kr

Emaljmålning, miniatyr, Stig Ghylfe, "Örnan" signerad samt daterad 1994, 20x20cm, Rammått 31x31cm, bruksskick, mindre stötskador på ramen

125 kr

Utrop: 50 kr

Emaljmålning, miniatyr, Stig Ghylfe, "Maskinist" signerad samt daterad 1977, 21x21cm, rammått 33x33cm, mindre kantskador på ramen

325 kr

Utrop: 50 kr

Emaljmålning, miniatyr, Stig Ghylfe, signerad samt daterad 1990, 20x20cm, bruksskick

150 kr

Utrop: 50 kr

Emaljmålning på plåt, signerad Stig Ghylfe, 60x30cm, bruksskick

375 kr

Utrop: 250 kr

Emaljmålning på plåt, Stig Ghylfe, "Ett möte i grunden", signerad samt daterad 1988, 59x29,5cm, rammått 65x36cm

325 kr

Utrop: 250 kr

Emaljmålning på plåt, Stig Ghylfe, signerad samt daterad 1990, 45x35cm

300 kr

Utrop: 250 kr

Akustisk gitarr, Fender Classic Design, 12-strängad, Refnr CD160SE/12, Snr CC150417009, mycket bra skick, mjukt fodral med tillbehör

Utrop: 1 800 kr

Spelkonsol, Sony Playstation 4 (Ps4) Pro, 1TB, Refnr CUH-7116B, Serienr 02-27452506-1885493 med 5 spel (NBA 2K19, FIFA 19, FIFA 18, Red dead redemption 2, International Tennis), två handkontroller, ström samt hdmi kablar

2 000 kr

Utrop: 1 900 kr

Spelkonsol, Sony Playstation 4 (Ps4), refnr CUH-1116A, Serienr 03-27452246-7903674, 500GB med handkontroll, kablage samt hörlurar

900 kr

Utrop: 700 kr