Avslutad | Pant – Tisdag 3 november 2020
Surfplatta Ipad 5e generationen, 32GB, Modell: A1822, Modellnr: MP2F2KN/A, Serienr: F9FV1ELGHLF9, med laddare (sprucken), i kartong, återställd
Digitalkamera Canon EOS 350D Snr 1630701550 med objektiv EFS-18-55mm med laddare
Visa varaElektronik Övrigt
Spelkonsol Nintendo Switch med laddstation och laddare snr BKEHAC001 modell HAC--001
Högtalare, Marshall, Acton, Bluetooth, Serienr 73400553H82102G0613514, med strömkabel Ej med på visning.
Ljudkort, Presonus Audiobox USB, samt studiomikrofon Røde NT1-A med puffskydd i väska med kablage, Snr för ljudkort U20C083159, Snr för mikrofon 0358468
Visa varaElektronik Musik
Datorhögtalare, Logitech Z-640, Snr S-0073B, Subwoofer, Centerhögtalare, fyra satellithögtalare, kablage, i kartong (ej original), stötskador, bruksskick Ej med på visning.
Solglasögon, Ray Ban, Chris, Refnr RB4187, 856/13 Stl 54 18, 145cm 3 N, i originalbox med putsduk och manual
Kaffeservis, 27 delar, Villeroy & Boch, "Petite Fleur", 12st Kaffemuggar med tillhörande assietter, Kanna, Sockerskål och Gräddskål
Digital mixer, Allen & Heath, QU-16 Chrome, Snr 429753 med en Audio rack Allen & Heath AB168, Snr AB1608X-509823 i hårt fodral med manual och kablage Ej med på visning.
Emaljmålning, miniatyr, Stig Ghylfe, "Örnan" signerad samt daterad 1994, 20x20cm, Rammått 31x31cm, bruksskick, mindre stötskador på ramen
Emaljmålning, miniatyr, Stig Ghylfe, "Maskinist" signerad samt daterad 1977, 21x21cm, rammått 33x33cm, mindre kantskador på ramen
Emaljmålning på plåt, Stig Ghylfe, "Ett möte i grunden", signerad samt daterad 1988, 59x29,5cm, rammått 65x36cm
Akustisk gitarr, Fender Classic Design, 12-strängad, Refnr CD160SE/12, Snr CC150417009, mycket bra skick, mjukt fodral med tillbehör
Spelkonsol, Sony Playstation 4 (Ps4) Pro, 1TB, Refnr CUH-7116B, Serienr 02-27452506-1885493 med 5 spel (NBA 2K19, FIFA 19, FIFA 18, Red dead redemption 2, International Tennis), två handkontroller, ström samt hdmi kablar