Avslutad | Pant – Tisdag 13 oktober 2020
Klubbad för
HANS ERIK ERIKSSON (1921-1998), olja på pannå, signerad, motiv Stockholms ström mått ca 49x65cm, skadad ram, lös i ram. Visas och hämtar på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Halvakustiskgitarr Yamaha AE500, snr: OMI0603S, svart i hårt fodral
Visa varaElektronik Datorer
Laptop Surface Pro 3, Intel core i5 /8GB/256ssd med Windows 10 pro med laddare och tangentbord produktid. 00330-80000-00000-AA732