Laddar...

Aktivera zoom-läge

Skick

Urverk 7/10
Urtavla 8/10
Boett 7/10
Länk 7/10

Expertens bedömning:   7/10

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 52

Varunr: 1 691 020

Klockor

Tudor

TUDOR, Prince Oysterdate, Submariner (200m=660ft), "T Swiss Made T", Ref nr. 79190T, Serie nr. B915537, Cal ETA 2824-2, Boett nr. 79190, herrur, 39 mm, stål, automatisk, safirglas (repor/nagg), datum, utbytta visare/dyk-insert (Luminova), originallänk (Folded, storleksändras ej), viklås, Ref nr. 9315-Z2/380 B, servad august 2019, ca 1997, box, ytterkartong.

Skick

49 000 kr

Klubbad till budgivare: 60043

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.