1421 - 1440 av 1 594
1...717273...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 september 2020

Klubbad för

Handväska Michael Kors Mercer True Green med blomdekor, 20x22x5cm, med dustbag, nyskick

1 400 kr

Utrop: 550 kr

Handväska Michael Kors Whitney Rose Pink 23,5x17x5cm, nyskick, dustbag

500 kr

Utrop: 600 kr

Väska Louis Vuitton Alma, monogram canvas, 30x23x15cm, äkthetsintyg, dustbag, slitage på dragkedja

3 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Solglasögon Burberry modell BE4241, med fodral i originalbox med inplastad putsduk

800 kr

Utrop: 500 kr

Tavlor 3 st Sowa + Reiser, med ram, Disneymotiv, numrerade, etsning, handmålade

225 kr

Utrop: 125 kr

Kameror 3st, analoga, Konica 260 EE-matic, OGA Germany & Agfa Isolette med bärväska , objektiv Enna Munchen Tele-Ennalyt 1:3.5/135mm och ett macro i bärväska, macro Isco-Göttingen defekt

200 kr

Utrop: 250 kr

Vägglampett FA Fred Facklam, Tiffanystil

425 kr

Utrop: 200 kr

Hänge 18K 0,2g tro hopp och kärlek

100 kr

Utrop: 125 kr

Kedja Pansar S925 27,3g 46,0cm

425 kr

Utrop: 425 kr

Collier S925 3,8g 40,5-45,0cm med sten

Utrop: 100 kr

Hänge S925 1,9g med stenar och pärla

150 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S835 2,4g med sten

Utrop: 75 kr

Parti silver S925 7,9g graverat, defekt

Utrop: 50 kr

Bärbar bluetoothhögtalare Merskal One, strömsladd, manualer, nyskick, i kartong. Ej med på visning.

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K vitguld 3,5g Ø17 med diamant 1xca1,03ct

37 000 kr

Utrop: 40 000 kr

Ring 18K vitguld 4,5g Ø16½ med diamanter 1xca0,03ct 42xca0,02ct briljantslipade och 42xca0,02ct baguettslipade

Utrop: 10 000 kr

Ring 18K vitguld 2,9g Ø17 med diamanter 2xca0,40ct briolettslipade 1xca0,23ct princesslipad 14xca0,03ct briljantslipade

10 000 kr

Utrop: 8 400 kr

Kedja 21K 8,5g 46,0cm

Utrop: 4 800 kr

Hänge 21K 1,1g

Utrop: 600 kr

Ring 14K 2,0g graverad

600 kr

Utrop: 750 kr