Avslutad | Pant – Tisdag 1 september 2020
Systemkamera Canon EOS 100D snr 013074039803, objektiv Canon EFS 18-55mm, batteriladdare,usb-kabel
Laptop Macbook Pro modell A1278, laddare, intel core i5 processor, 4GB, snr C17J9WVJDTY3, stötskador, lösenord 1234, fabriksåterställd
Spelkonsol Xbox One S 1TB, modell 1681, 1 handkontroll, strömsladd, HDMI-kabel, snr 039530193616
Litografi Pablo Picasso, figurkomposition, stämpelsignerad, blindstämplade Euro Art, numrerad 509/2000, med ram, 54x49cm
Laptop HP Envy , Bang & Olufsen, laddare, Intel core i5 processor, 8GB, 64-bitars operativsystem, snr CND5284MF, återställd
Tissot, Ø23mm, guldfärgad stål, quartz, går ej, datum, ref L910, snr SKP-BB-24713-S, pärlemor, extra länkbit, box
Högtalare ett par Adam Audio Berlin germany, modell T7V, snr T7BA01110 & T7BH01274, med strömkanblar. Visas och hämtas hos Sefina Borås.
Musikinstrument Elektroniska
Midi Keyboard Impulse Novation 61 med usb-kabel. aux-kablar, snr BD9121900525. Visas och hämtas hos Sefina Borås.
Högtalare Alto Professional TS112 Truesonic, snr UT1307100148262, med strömkabel. . Visas och hämtas hos Sefina Borås.