1341 - 1360 av 1 594
1...676869...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 september 2020

Klubbad för

Gafflar S830 159,8g 3 st

Utrop: 850 kr

Dessertgafflar S830 107,3g 6st Kungsholm

475 kr

Utrop: 600 kr

Bordsknivar S830 brv 514,3g Kungsholm

Utrop: 1 800 kr

Dessertknivar S830 brv 307,3g 8 st Kungsholm

Utrop: 1 100 kr

Smörknivar S830 brv 88,2g 2st Kungsholm

250 kr

Utrop: 300 kr

Matsked S830 74,5g Kungsholm

Utrop: 375 kr

Bordsskedar S830 354,7g 8st Kungsholmen

Utrop: 2 000 kr

Skedar S830 269,8g 8st Kungsholmen

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Kaffeskedar S830 53,5g 3st Kungsholmen

200 kr

Utrop: 250 kr

Sockertång S830 15,2g

Utrop: 75 kr

Skål i silver S800 433,9g höjd 7,0cm Ø22,5cm

Utrop: 2 800 kr

Såskanna S800 335,8g höjd 9cm

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Flaska glas design Åsa Brandt höjd 17cm,, bägare i glas höjd 10cm, signerade Åsa

550 kr

Utrop: 75 kr

Ljuslykta Kosa Boda Göran Wärff, signerad, höjd 8,5cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Fat med handtag S830, 276,2 Ø20cm, danska stämplar

Utrop: 1 800 kr

Armband Swarovski, roséfärgad metall, med texten "HAPPY", 18cm

175 kr

Utrop: 125 kr

Ring Versace, guldfärgad mässing Ø14½, i ask

300 kr

Utrop: 375 kr

Kedja S925 Thomas Sabo 6,0g 45,0cm med hänge Charm Club

Utrop: 125 kr

Ring S925 Thomas Sabo 4,4g Ø15½ guldpläterad

250 kr

Utrop: 250 kr

Berlock S925 Thomas Sabo 3,2g bokstaven M

Utrop: 100 kr