Gafflar S830 159,8g 3 st
Utrop: 850 kr
Dessertgafflar S830 107,3g 6st Kungsholm
Utrop: 600 kr
Bordsknivar S830 brv 514,3g Kungsholm
Utrop: 1 800 kr
Dessertknivar S830 brv 307,3g 8 st Kungsholm
Utrop: 1 100 kr
Smörknivar S830 brv 88,2g 2st Kungsholm
Utrop: 300 kr
Matsked S830 74,5g Kungsholm
Utrop: 375 kr
Bordsskedar S830 354,7g 8st Kungsholmen
Utrop: 2 000 kr
Skedar S830 269,8g 8st Kungsholmen
Utrop: 1 500 kr
Kaffeskedar S830 53,5g 3st Kungsholmen
Utrop: 250 kr
Sockertång S830 15,2g
Utrop: 75 kr
Skål i silver S800 433,9g höjd 7,0cm Ø22,5cm
Utrop: 2 800 kr
Såskanna S800 335,8g höjd 9cm
Utrop: 2 200 kr
Flaska glas design Åsa Brandt höjd 17cm,, bägare i glas höjd 10cm, signerade Åsa
Ljuslykta Kosa Boda Göran Wärff, signerad, höjd 8,5cm
Fat med handtag S830, 276,2 Ø20cm, danska stämplar
Armband Swarovski, roséfärgad metall, med texten "HAPPY", 18cm
Utrop: 125 kr
Ring Versace, guldfärgad mässing Ø14½, i ask
Kedja S925 Thomas Sabo 6,0g 45,0cm med hänge Charm Club
Ring S925 Thomas Sabo 4,4g Ø15½ guldpläterad
Berlock S925 Thomas Sabo 3,2g bokstaven M
Utrop: 100 kr
Tisdag 1 sep 2020