941 - 960 av 1 594
1...474849...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 september 2020

Klubbad för

Örhängen ett par vitguld 18K 1g med diamanter 14xca0,001ct

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Halskedja med integrerat hänge Efva Attling S925 90cm 15,9g

Utrop: 1 000 kr

Parti guld 21K 20,8g (stämplade 22k men håller ej för de)

Utrop: 11 400 kr

Ring Georg Jensen Fusion roseguld 18K Ø19 6g

Utrop: 5 100 kr

Ring vitguld Georg Jensen Fusion graverad 18K Ø19 6,7g

Utrop: 4 200 kr

Ring vitguld 18K Ø17,5 4,1g graverad med diamanter 1xca0,010ct 10xca0,01ct

Utrop: 3 500 kr

Guldtacka Ögussa Feingold 999,9 24K 5g

2 800 kr

Utrop: 3 200 kr

Örhängen ett par creoler 18K 1,4g

Utrop: 1 000 kr

Hänge hjärta 18K 1,5cm 0,9g

Utrop: 600 kr

Hänge medaljong 18K 2cm 3,1g

Utrop: 2 200 kr

Fickur Omega 14K boettnummer:7560787, manuell, välbevarad, zon, Ø50 79,4g

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr

Parti guld 18K 23,3g gravyr

Utrop: 11 200 kr

Servetthållare 1st S800 32,3g

100 kr

Utrop: 125 kr

Bägare 4st S800 130,8g förgylld och hamrad insida

Utrop: 700 kr

Fickur Omega med läderband, boett 18K graverad

4 600 kr

Utrop: 3 600 kr

Fickur S800 nummer:340344 med oädel kedja

300 kr

Utrop: 75 kr

Fickur Eljo nummer:3099 med oädel kedja

375 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar 12st "svenska slott" i etui S800 162,7g

Utrop: 850 kr

Dessertsked S830 14,9g 12cm

Utrop: 75 kr

Bägare 1 st S830 35,8g

Utrop: 200 kr