Avslutad | Pant – Tisdag 1 september 2020
Klubbad för
Longines, Dolce Vita, Serie.nr: 29177955, boett.nr: L5.155.0, Ref.nr: L5.155.4.96.6, damur, stål, viklås, vattenskada på urtavla, lite nagg och repor på boett och länk, safirglas, liten sekundvisare, orginallänk