661 - 680 av 1 594
1...333435...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 september 2020

Klubbad för

Dosa Silver, S830, 53,4g, Ø6,1cm

375 kr

Utrop: 300 kr

Puderdosa Silva, S925, 72,9g, Ø7,5cm, Spegel saknas

Utrop: 425 kr

Silver mynt, S835, Brv 15g, Gustav V, 1638-1938, 2Kr

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti svenska silver mynt, S830, Brv 74,0g, fem stycken

150 kr

Utrop: 150 kr

Hänge, S925, 4,5g

125 kr

Utrop: 150 kr

Ring med sten, 14K, Brv 4,4g, Ø17½

Utrop: 1 500 kr

Örhängen, 14K, 2,4g, ena stopper i S830

Utrop: 900 kr

Parti guld, 14K, 0,2g

Utrop: 75 kr

Parti guld, 23K (14g)/ 18K (3,1g), personlig gravyr

Utrop: 10 000 kr

Manschettknappar, 18K, 7,5g, Monogram "OJ"

Utrop: 3 600 kr

Longines, Dolce Vita, Serie.nr: 29177955, boett.nr: L5.155.0, Ref.nr: L5.155.4.96.6, damur, stål, viklås, vattenskada på urtavla, lite nagg och repor på boett och länk, safirglas, liten sekundvisare, orginallänk

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Manschettknappar, ett par 18K, 14,4g

Utrop: 6 800 kr

Ring trefärgad 18K, 3,7g, Ø17½ med vita stenar,

Utrop: 1 800 kr

Parti guld 18K, 22,5g fem delar

Utrop: 10 800 kr

Bestick, Rosenholm, 2st smörgåsknivar, i silver, skaft i stål, 73,5g

Utrop: 175 kr

Ring S925, 6,1g, Ø17½ tillverkad av Atelier Borgila, Mörbylånga, 1956

550 kr

Utrop: 200 kr

Brosch, i silver, 9,4g Niklasson-Nyhede Gustav, Göteborgs ortstämpel, 1946

225 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver, 167,0g bestick, brosch

Utrop: 900 kr

Mynt Övrigt

Mynt, 23K(0.986), 3,5g, Österrike, 1 ducat, Frans Josef I, 1915, Ø20mm

Utrop: 2 000 kr

Mynt Övrigt

Mynt, 22K (0.900), 2,2g, Sverige, 5 kronor 1901, Oscar II, 19mm

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr