901 - 920 av 1 575
1...454647...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 augusti 2020

Klubbad för

Musikinstrument Övrigt

Effektpedal Line 6 JM4 Looper, 614252004824

850 kr

Utrop: 450 kr

Musikinstrument Övrigt

Bongotrummor Power Beat, made in Taiwan. Ej på visning

Utrop: 375 kr

Elgitarr Bach, i mjukt fodral

800 kr

Utrop: 300 kr

Färglitografi Maria hillfon, signerad, numrerad 27/78, 64cmx64cm i ram

800 kr

Utrop: 600 kr

Ring 18K brv 4,3g Ø16 vitgud med vita stenar, lös i fattningarna

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K 3,3g Ø16 vitguld med vita stenar, lös i fattningarna

Utrop: 1 500 kr

Parti 18K brv 3,7g med vita stenar

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K 3,2g Ø18 med blå sten

Utrop: 2 200 kr

Ring 18K 3,9g Ø18 med vita stenar

Utrop: 2 700 kr

Parti 18K 87,1g defekta i lås

34 500 kr

Utrop: 42 000 kr

Ring 14K 4,5g Ø17½ tvåfärgad med vita stenar

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K 2,2g Ø16 tvåfärgad med vita stenar

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 7,1g Ø17½ med diamant 1xca0,23ct enligt gravyr

Utrop: 5 900 kr

Kedja 18K 9,7g Venezia, defekt i länk

Utrop: 4 600 kr

Parti 18K 3g graverat/buckligt

Utrop: 1 500 kr

Ring 14K brv 4,5g Ø17 lagad med lim

Utrop: 1 600 kr

Kedja 18K 4g 51,5cm Pansar

Utrop: 2 400 kr

Hänge 18K 1g Krucifix L:3,3cm B:1,5cm

Utrop: 750 kr

Armband 18K 12,6g L:20cm B:0,6cm Korridorlänk

Utrop: 6 400 kr

Örhängen 9K brv 1,9g med lila stenar

500 kr

Utrop: 375 kr