Effektpedal Line 6 JM4 Looper, 614252004824
Utrop: 450 kr
Bongotrummor Power Beat, made in Taiwan. Ej på visning
Utrop: 375 kr
Elgitarr Bach, i mjukt fodral
Utrop: 300 kr
Färglitografi Maria hillfon, signerad, numrerad 27/78, 64cmx64cm i ram
Utrop: 600 kr
Ring 18K brv 4,3g Ø16 vitgud med vita stenar, lös i fattningarna
Utrop: 2 000 kr
Ring 18K 3,3g Ø16 vitguld med vita stenar, lös i fattningarna
Utrop: 1 500 kr
Parti 18K brv 3,7g med vita stenar
Utrop: 1 700 kr
Ring 18K 3,2g Ø18 med blå sten
Utrop: 2 200 kr
Ring 18K 3,9g Ø18 med vita stenar
Utrop: 2 700 kr
Parti 18K 87,1g defekta i lås
Utrop: 42 000 kr
Ring 14K 4,5g Ø17½ tvåfärgad med vita stenar
Ring 18K 2,2g Ø16 tvåfärgad med vita stenar
Utrop: 1 600 kr
Ring 18K 7,1g Ø17½ med diamant 1xca0,23ct enligt gravyr
Utrop: 5 900 kr
Kedja 18K 9,7g Venezia, defekt i länk
Utrop: 4 600 kr
Parti 18K 3g graverat/buckligt
Ring 14K brv 4,5g Ø17 lagad med lim
Kedja 18K 4g 51,5cm Pansar
Utrop: 2 400 kr
Hänge 18K 1g Krucifix L:3,3cm B:1,5cm
Utrop: 750 kr
Armband 18K 12,6g L:20cm B:0,6cm Korridorlänk
Utrop: 6 400 kr
Örhängen 9K brv 1,9g med lila stenar
Tisdag 25 aug 2020