881 - 900 av 1 575
1...444546...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 augusti 2020

Klubbad för

Ljusstakar 1 par Ystad Metall, H: 21cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Ljusstakar 1 par Ystad Metall, H: 10,5cm, lagad

125 kr

Utrop: 150 kr

Ljusstakar 1 par Ystad Metall, H: 23cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Ljusstakar 1 par Ystad Metall, H: 17,5cm

200 kr

Utrop: 300 kr

Ljusstake 1st Ystad Metall, H: 21cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Nyckelskåp Ystad Metall, koppar och trä, 20cmx16,5cm, repor

25 kr

Utrop: 100 kr

Bricka Ystad Metall, Ø32,5cm

100 kr

Utrop: 200 kr

Bricka Ystad Metall, 40,5cmx29,5cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Bricka Ystad Metall, 39cmx28cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Bricka Ystad Metall, 37cmx29cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Skål Ystad Metall, Ø18cm

50 kr

Utrop: 100 kr

Fat/Pepparkaksformar 2st Ystad Metall, 8,5cmx7cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Miniatyrer 2st, Hink med lock och mortel, koppar, H: 7cm och H: 3,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Bestick 18 delar Elfström & Johanson, Skedar 6st 207mm, Gafflar 6st 207mm, Knivar 6st 213mm

150 kr

Utrop: 100 kr

Tårtspade Scandia Guld, 23cm

200 kr

Utrop: 100 kr

Kaffeskedar 12st Scandia Gold, 103mm, i etui

Utrop: 250 kr

Dessertgafflar 12st Scandia Gold, 142mm, i etui

150 kr

Utrop: 300 kr

Akustisk gitarr Coral C150, snr: 13225, lackskador, i tygfodral

550 kr

Utrop: 300 kr

Elgitarr Squire by Fender Bullet Strat, snr: COB 080204542, China, rosa barnstorlek, inget fodral

750 kr

Utrop: 450 kr

Elgitarr Everdeen ST Stratocaster, snr: RS18417, made in China, med Boss Turner Metronome TU-80 med kablar

Utrop: 600 kr