801 - 820 av 1 575
1...404142...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 augusti 2020

Klubbad för

Konstglas Kosta Boda Make up Lipstick rosa, Åsa Jungelius, 133mm

200 kr

Utrop: 250 kr

Konstglas Kosta Boda Make up Lipstick svart, Åsa Jungelius, 133mm, skavd

75 kr

Utrop: 150 kr

Ljusshållare 2st Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, H: 70mm, små repor

50 kr

Utrop: 150 kr

Figurin Studio Åhus, glas, signerad 2001 HO-AZ PW 23-80 SEK, H: 11cm

Utrop: 250 kr

Figuriner 3 st Kosta, "Familjen" Mor 1970, Lisa 1972 och Lars 1972, H: 12cm och H: 6cm, Lars något sliten

225 kr

Utrop: 250 kr

Ölglas 2st Ritzenhoff, Katja Mackens-Hassler, H:25cm

150 kr

Utrop: 250 kr

Ölglas 2st Ritzenhoff, Thomas Marutschke och A. Olabuenaga, H:25cm

150 kr

Utrop: 250 kr

Fat Orrefors, Anne Nilsson, "Clown", Ø37,5cm, små repor

200 kr

Utrop: 250 kr

Kedja Pansar S925 15,3g 55,5cm

375 kr

Utrop: 300 kr

Figurin Foreign, Man med ko, L: 18cm

200 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Lladro, Flicka med hund, signerad, H: 19cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Figurin, Lippelsdorf 1877 GDR, 1601, Flicka med rådjur, små krackeleringar

50 kr

Utrop: 100 kr

Figurin Lladro, Flicka med blommor, H: 23cm, skadad

100 kr

Utrop: 100 kr

Figurin Lladro, 5451, Pojke med böcker, hund och fågel, L: 17cm

425 kr

Utrop: 250 kr

Figurin Royal Copenhagen, 2342, Man med opiumpipa, H: 14cm

Utrop: 375 kr

Figurin Von Schierholz, Pojke med luta, H: 13,5cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Figuriner 4st B & G, Huvudvärk, Tandvärk, Magvärk och Öronvärk, Svend Lindhart, H 12cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Figuriner 2st Beiwick England, Hundar, 1378-5, H: 20cm, B: 14cm

175 kr

Utrop: 100 kr

Figurin B & G, Pojke på sten, 1757, Ingeborg Plockross-Irminger, H: 21cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Figurin 2st B & G, Optimitsetn och Pessismisten, 1633 och 1635, Jens Peter Dahl Jensen, H:6cm/9cm, B: 13cm

150 kr

Utrop: 250 kr