781 - 800 av 1 575
1...394041...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 augusti 2020

Klubbad för

Örhängen 1 par med sten och Hänge 1st med stenar S925 2,6g

50 kr

Utrop: 75 kr

Armring med stenar S925 21,8g 6cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Brosch Fågel S925 7g 3,2cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver med stenar S925 5,8g

75 kr

Utrop: 50 kr

Armband 18K 12,6g 19cm

Ring 18K 1,9g Ø18

Kedja Pansar 18K 2,1g 39,5cm

Hänge med pärla 18K 1,8g

Hänge tro, hopp och kärlek 18K 0,3g

Parti guld med stenar och metalldetaljer 18K 9,9g, graverat och skadat

Klockor Tärnan

Tärnan, herrur, Ø35mm, automat, datum, stål, flexlänk

Figurin, Pojke på get, 10365, H: 13cm, L: 11cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Gräddkanna, Royal Copenhagen, 521, Musselmalet, H: 8,5cm

175 kr

Utrop: 150 kr

Sockerskål med handtag och lock, Royal Copenhagen, 61, H: 8,5cm

275 kr

Utrop: 200 kr

Konstglas Kosta Boda Make up Lila Sko, Åsa Jungelius, 119mm, små nagg

225 kr

Utrop: 200 kr

Konstglas Kosta Boda Make up Lila Sko, Åsa Jungelius, 119mm, små nagg och repor

75 kr

Utrop: 150 kr

Konstglas Kosta Boda Make up Lila Sko med ränder, Åsa Jungelius, 119mm, liten nagg

225 kr

Utrop: 200 kr

Konstglas Kosta Boda Make up Lila Sko, Åsa Jungelius, 119mm, nagg och repor

75 kr

Utrop: 50 kr

Konstglas Kosta Boda Make up Lila Sko med ränder, Åsa Jungelius, 119mm

275 kr

Utrop: 250 kr

Konstglas Kosta Boda Make up Hot Lips rosa, Åsa Jungelius, 100mm

200 kr

Utrop: 200 kr