Avslutad | Pant – Tisdag 21 april 2020
Klubbad för
Färglitografi, Brita Molin (1919-2008) "Gryning", 1969, nr: 38/100, signerad, bildstorlek 45x49,5cm, fuktskada på passpartout
Certina, damur, 18K, 19mm, manuell, skadad urtavla, Korridorlänk i 18K, boettnr: 800307368, bruttovikt: 26,8g