1241 - 1260 av 1 818
1...626364...91 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 april 2020

Klubbad för

Färglitografi, Brita Molin (1919-2008) "Gryning", 1969, nr: 38/100, signerad, bildstorlek 45x49,5cm, fuktskada på passpartout

Utrop: 125 kr

Vinglas, 4st Iittala Essence 45cl höjd 23cm

175 kr

Utrop: 125 kr

Penna, Montblanc Starwalker kulspets, behov av ny refill

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Dessertskedar, 7st S830 Telemark 15,8cm 177,2g

Utrop: 1 000 kr

Kaffeskedar, 7st s830 Telemark 13cm 1 Tesked S830 Telemark 11,5cm 126g

Utrop: 700 kr

Gafflar, efterrätt 7st S830 Haga 15,4cm 146,4g

650 kr

Utrop: 800 kr

Gafflar, desert 6st S830 14,5cm 106,3g

500 kr

Utrop: 600 kr

Gafflar, dessert 9st S830 14,1cm norskt silver 142,3g

Utrop: 750 kr

Dopsked, 1st S830 14,5cm 28,2g

125 kr

Utrop: 150 kr

Kaffeskedar, 4st S830 Rosenholm 12,1cm 61g

275 kr

Utrop: 350 kr

Kaffeskedar, 3st S830 Drottning Viktoria 11cm 42,4g

Utrop: 225 kr

Dessertsked, 1st Disa, Gaffel 1st Uppsala 17cm s830 59,6g

Utrop: 300 kr

Parti silver, S830 318,2g graverat och udda modeller

Utrop: 1 700 kr

Parti silver, S830 87,6g

Utrop: 500 kr

Parti guld 18K 9,9g, graverat, skadat

Utrop: 4 700 kr

Örhängen ett par 18K 1,6g, med Camér, saknar stopper

Utrop: 375 kr

Armband X-länk 18K 40,0g 19,8cm bredd: 1,7cm, saknar en låsåtta

Utrop: 19 200 kr

Certina, damur, 18K, 19mm, manuell, skadad urtavla, Korridorlänk i 18K, boettnr: 800307368, bruttovikt: 26,8g

Utrop: 9 900 kr

Ring 18K 3,5g Ø15½, med diamant 1xca0,10ct

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K 4,2g Ø18¾, graverad

Utrop: 2 000 kr