Avslutad | Pant – Tisdag 21 april 2020
Philip von Schantz 1928-1998), grafiskt blad, vettar, signerad och numrerad 109/150, 47x62cm inkl. ram
Elgitarr Fender Telecaster, Japan (ca 1985-1986), Snr: B000751, lack- och stötskador på kropp, i mjukt Fender-fodral
Resväska Delsey, fyra hjul, 77x54x30cm, mörkgrå, kod till båda låsen: 000, i gott skick. Ej på visning
Bestick i rostfritt stål, Gense, modell: Acrobat, 4 knivar, 4 gafflar, 4 skedar, 4 teskedar, 5st skedar i okänd modell, i tyglinda
Mobiltelefon Apple iPhone XS, 64GB, A2097, Space Gray, IMEI: 357221092140574, skyddplasten kvar på skärmen, med oanvända hörlurar och laddare i originalkartong
Visa varaElektronik Telefoner
Mobiltelefon Apple iPhone 7, 32GB, A1778, Space Gray, IMEI: 355319085005630, spricka på skärm, kantstött, med hörlurar och laddare
Mobiltelefon ZTE Blade A5, 16GB, IMEI: 865392042560496, något kantstött på ena hörnet, med laddare i originalkartong
Kamerahus Nikon D200, Snr: 4034257, med batteripack Nikon MB-D200 och del av laddare (saknar sladd)
Objektiv Sigma EX, 300mm 1:2.8 AP0 DG HSM, Snr: 11002297, saknar linslock, i mjukt originalfodral, för Nikon
Högtalare, Samsung, modell: EO-SB330, Snr: RGTD000AR, trådlös (bluetooth), saknar laddare
Black Oak, Pagoda, herrur, stål, 41mm, quartz, läderband, Refnr: B5790, Snr: TE-0615, sliten boett
Trådlös mus, Apple, Magic Mouse 2, A1657, Space Gray, Snr: CC2903405T8J51XAZ, med USB-kabel i originalkartong