Avslutad | Pant – Tisdag 24 mars 2020
Klubbad för
Ring 10K 2,7g Ø17 tvåfärgad med diamant 1xca1,52ct SI, färgförbättrad, Intense Fancy Blue Color enligt cert från Atlantis Pre-Auction Report, chip på gördel, litet nagg på bord
Ring 18K 16,1g Ø16½ med hjärtformad diamant 1xca0,27ct enligt gravyr, graverad