Avslutad | Pant – Tisdag 24 mars 2020
Armbandsur Certina 14K 26,7g, 22mm, manuell, flexband, liten sekundvisare, defekt urtavla
Klockor Bvlgari
1 Herrur Bvlgari automatic chronometer 200m, automat, gummiarmband, safirglas, Modellnr: SCB38S, Serienr: B030757
Klockor Gant
1 Herrur Gant Park Hill Day-Date, 42mm, Ref nr: W11202, dag/datum, quartz, stål, kronograf, läderband (graverad)
1 Herrur Omega Seamaster Professional, 40mm, 300m, automat, stålarmband (bruksskick), datum, safirglas (några små repor), heliumventil, viklås, 17cm, refnr 80680140 1612/932
Herrur Fossil Townsman Automatic, läderband, automat, 24h visare, mineralglas (slitage), Modellnr: ME3061, Serienr: 111701
Klockor Epoch
1 Armbandsur Epoch Stockholm President Chronograph, 40mm, quartz (går ej, batteribyte krävs), stål, datum, kronograf, viklås, Refnr: EP3300
Armbandsur Certina Rowi-Fixo-Flex, manuell, guldpläterad, flexband, Serienr: 2006145-6634433
Skedar S800 106,9g guldpläterat, 2 Dessertskedar, 1 Uppläggningssked, graverat, i etui
Armbandsur Certina 18K brv 31g, 33mm, quartz (går ej, i behov av batteribyte), datum, graverad, läderband, i originalask, Serienr: 115929968