Avslutad | Pant – Tisdag 24 mars 2020
Klubbad för
Klockor Eterna
Armbandsur Eterna Q 18K 54,2g Ø32mm, stålarmband, quartz (i behov av batteribyte), datum, 21cm, gravyr, slitageskada vid horn, små repor på glaset, nr: 158.214.68
1 Armbandsur Certina 18K 25,9g, quartz (går ej, i behov av batteribyte), 34mm, datum, läderband (trasigt), boettnr: 158.9289.68.1
1 Armbandsur Omega 18K 29,1g, 34mm, quartz (går ej, i behov av batteribyte), datum, läderband, graverad, boettnr: 54842667