801 - 820 av 1 529
1...404142...77 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 mars 2020

Klubbad för

Set 18K 6,3g, med camé, ring Ø20, örhängen 3cm, hänge

Utrop: 3 200 kr

Armband 18K 14,3g 19cm, Bismarck med berlocker

Utrop: 6 200 kr

Örhängen 18K 2,3g 2,5cm

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K vitguld 2,2g Ø18½, med diamant 1xca0,22ct (enl gravyr)

1 700 kr

Utrop: 1 700 kr

Parti guld 18K 0,5g, defekt

Utrop: 200 kr

Pärlcollier med silverlås S925 23g 50cm

Utrop: 425 kr

Brosch/Hänge S925 17g 8x6cm, med sten

225 kr

Utrop: 250 kr

Collier S925 37,4g, kedja 70cm, hänge Ø6,5cm

450 kr

Utrop: 550 kr

Parti silver S925 35,6g 45cm Bismarck, defekt lås

200 kr

Utrop: 200 kr

Ring 18K vitguld 2,2g Ø16½

Utrop: 1 400 kr

Parti guld 16,3g Ø16½-20, gravyr

Utrop: 7 100 kr

Parti guld 23K 12g Ø17-23, gravyr

Utrop: 6 600 kr

Fickur S800 78,8g 24h med kedja i doublé

200 kr

Utrop: 250 kr

Parti guld 18K 13,2g Ø20¾-23½, gravyr

Utrop: 5 800 kr

Mormorsur 18K 27g Ø30mm, med gravyr, små repor i glaset, nr: 292035, 916

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Klockor Eterna

Armbandsur Eterna Q 18K 54,2g Ø32mm, stålarmband, quartz (i behov av batteribyte), datum, 21cm, gravyr, slitageskada vid horn, små repor på glaset, nr: 158.214.68

2 600 kr

Utrop: 2 200 kr

Armband 18K 7,6g 18,5cm

Utrop: 4 200 kr

1 Armbandsur Certina 18K 25,9g, quartz (går ej, i behov av batteribyte), 34mm, datum, läderband (trasigt), boettnr: 158.9289.68.1

2 800 kr

Utrop: 2 000 kr

1 Armbandsur Omega 18K 29,1g, 34mm, quartz (går ej, i behov av batteribyte), datum, läderband, graverad, boettnr: 54842667

4 100 kr

Utrop: 3 400 kr

Parti guld 18K 8,2g, defekt

Utrop: 3 600 kr