Avslutad | Pant – Tisdag 10 mars 2020
Elektronik Musik
Högatalare Harman/Kardon Onyx Studio 3, Snr: FC0008-LE2003080, med strömsladd, nagg och fläckar
Digitalkamera Canon EOS 1200D DS126491 Snr: 143073060056, med 1st Objektiv Canon Zoom Lens EF-S 18-55mm 1:3.5-5.6 III Snr: 2767016909, 1st Minneskort 4GB och laddare
Visa varaElektronik Telefoner
Iphone 7 32GB A1778, MN8X2QN/A, IMEI: 353074091897445, Snr: F71WH4TDHG7F, med laddare och hörlurar i kartong, fabriksåterställd
Macbook Pro A1708, MPXQ2KS/A, Snr: FVFXR2TCHV22, Intel 15 8GB RAM, med laddare i kartong, användarlåst
Ipad A1460, 32GB, Snr: DMPKW1RCF18W, fabriksåterställd, i kartong, spricka och repa i skärm, små stötskador
Iphone XS 64Gb, A2097, MT9E2QN/A, Snr: G0NXV0KBKPG1, IMEI: 357212099744203, med laddare i kartong, fabriksåterställd
Macbook Pro 13", A1706, processor 3,1 GHz se Intel core, 64GB, Snr: C02WC20SHV2L, i låda med laddare, användarlåst
Laptop Xiaomi Mi Pro Notebook, A58511DD/CN, Windows 10, Intel Core i5-825OU CPU @ 1.60GHz 1.80 Ghz, 8GB, med mus Deltaco, datorväska Dell, kartong och laddare med adaptor
Mobiltelefon HTC Wildfire S A510e, IMEI: 355430040386450, Snr: HT14MTR06550, minneskort 2GB, mobilficka, laddare och box, fabriksåterställd, stötskadad