Avslutad | Pant – Tisdag 10 mars 2020
Fritid Sport
Fiskespö Abu Garcia Premium Fishing Casting Rod Suecia SS90-40, 9' Spinning, Lures up to 40G, Snr: 1111020, i fodral. Ej med på visning.
Fritid Verktyg
Skruvdragare Festool Impact TI 15 Li 4,2 Plus, med laddare och extra batteri, i orginallåda, ej på visning
Handväska Balenciaga Giant Pompon Arena, Snr: 204540 497717, svart läder, metalldetaljer, axelrem, i dustbag
Fritid Sport
Fiskerulle Hardy Bros Marquis Salmon no 2, med Extraspolar 2st, allt med linor, i fodral
Fritid Sport
Fiskerulle Hardy Bros Marquis Salmon no 2, med Extraspole 1st, allt med linor, i fodral
Bestick Solingen Germany, 12 Matskedar, 12 Matgafflar, 12 Matgafflar, 12 Teskedar, 12 Mindra gafflar, 1 Tårtspade, 1 Sockertång, 7 Uppläggningsbestick, stål, i väska
Musikinstrument Övrigt
Korg ToneWorks AX10B Modeling Signal Processor R EMS, Snr: 007211, utan batteri
Musikinstrument Träblås
Tenorsaxofon Xinghai (Hsingchai), med repor och små skador, i hårt fodral. Ej med på visning.