821 - 840 av 1 525
1...414243...77 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 mars 2020

Klubbad för

Hänge 18K/21K Brv 40,10g infattat i 18K , mynt Twenty Dollars Liberty 1927

Utrop: 18 000 kr

Olja på duk, Ester Almqvist (1864-1934), ”April” Landskapsmotiv signerad 1905, 57x88cm, i ram. Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20

2 500 kr

Utrop: 3 500 kr

Bord, Butlers Tray , ädelträ , förmodligen 1900-talets mitt Höjd: ca 45cm Bredd: 115-90 cm. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20

Flaska med skadad kork, Höjd: 20,5cm, nagg i botten. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20

Ljusstakar 1 par Malm Höjd: 29cm. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20

Parti guld 14K 14,7g, ringar defekta

Utrop: 4 400 kr

Parti guld 14K 4,1g, defekt

Utrop: 1 200 kr

Hänge 14K brv 5,3g, med stor ljusblå sten

750 kr

Utrop: 900 kr

Hänge 14K brv 1,1g med stenar

250 kr

Utrop: 300 kr

Hänge 14K 0,8g

Utrop: 275 kr

Brosch 18K brv 7g, med sten

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Mormorsur, en boett 14K, en boett metall, brv 25,5gg

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Klockor Roamer

Roamer 14K,damur 15mm, manuell, plexiglas, läderarmband, nr 467 86110 039

Utrop: 900 kr

Kedja 18K2,2g 41cm Venezia

Kedja 18k 1,1g 36cm Venezia

Hänge 18K 0,9g Elefant

Parti guld 18K 4,3g defekt, graverat

Armband 14K 11,3g 21cm

Ring 18k 3,1g Ø19, med diamanter 7xca0,01ct