Avslutad | Pant – Tisdag 3 mars 2020
Klubbad för
Olja på duk, Ester Almqvist (1864-1934), ”April” Landskapsmotiv signerad 1905, 57x88cm, i ram. Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20
Bord, Butlers Tray , ädelträ , förmodligen 1900-talets mitt Höjd: ca 45cm Bredd: 115-90 cm. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20
Visa varaUtgått
Flaska med skadad kork, Höjd: 20,5cm, nagg i botten. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20
Visa varaUtgått
Ljusstakar 1 par Malm Höjd: 29cm. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20