Avslutad | Pant – Tisdag 3 mars 2020
Longines, herrur 40mm, stål, automat, datum, safirglas, Ref L.48254 Snr 47880525, slitet läderband
Tissot 18K, damur 17mm, manuell, plastglas, skadad länk 18K, 21,5g
Visa varaElektronik Datorer
Läsplatta Samsung Galaxy Tab2, GT-P5110, serienr RF2C907HDCW, 16GB, med tangentbord s nr DF1C223AS, med laddare i mjukt fodral, bruksskick
Stig Lindberg (1916-1982), Gustavsberg, Figurin Springare höjd 14cm, signerad med studiohanden, stengods
Klockor Michael Kors
Michael Kors,45mm, kronograf quartz , stål med guldfärgade detaljer, kort länk, ref MK-8229, nr 111204, repigt glas
Louis Vuitton Plånbok "Sarah Wallet", Monogram med innerfärg Fuchsia, löstagbart kortfodral, nr CA1108, dustbag , originalkartong