801 - 820 av 1 525
1...404142...77 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 mars 2020

Klubbad för

Ring 18K 15,5g Ø17¾ med diamanter 10xca0,10ct

Utrop: 13 800 kr

Ring 18K vitguld 1,8g Ø16 saknar sten

Utrop: 750 kr

Vristlänk Pansar 18K 2,7g 25cm ögla ej lödd

Utrop: 1 100 kr

Mynt 21K 17,8g med ögla ej guld

6 800 kr

Utrop: 7 100 kr

Kedja Figaro 18K 6,6g 60,5cm

Utrop: 3 400 kr

Parti guld 18K 11,1g defekt graverat

Utrop: 4 400 kr

Herring 18K 2,7g med sten skev

Utrop: 900 kr

Longines, herrur 40mm, stål, automat, datum, safirglas, Ref L.48254 Snr 47880525, slitet läderband

3 500 kr

Utrop: 5 000 kr

Ring 18K vitguld 10,2g Ø15¾ med diamanter princess slipade10xca0,05ct med originalask

Utrop: 7 800 kr

Ring 18K 5,7g Ø18 slät ograverad

Utrop: 3 400 kr

Ring 18K 5,9g Ø18 slät ograverad

Utrop: 3 500 kr

Tissot 18K, damur 17mm, manuell, plastglas, skadad länk 18K, 21,5g

Läsplatta Samsung Galaxy Tab2, GT-P5110, serienr RF2C907HDCW, 16GB, med tangentbord s nr DF1C223AS, med laddare i mjukt fodral, bruksskick

425 kr

Utrop: 500 kr

Moccaskedar 11st , S830, 133,5g, 110mm,modell Eva, monogramgraverade

Utrop: 750 kr

Bordsskedar 6st S830, 336,30g, 175 mm, Engelska silverstämplar

Utrop: 1 800 kr

Stig Lindberg (1916-1982), Gustavsberg, Figurin Springare höjd 14cm, signerad med studiohanden, stengods

5 000 kr

Utrop: 4 000 kr

Klockor Michael Kors

Michael Kors,45mm, kronograf quartz , stål med guldfärgade detaljer, kort länk, ref MK-8229, nr 111204, repigt glas

275 kr

Utrop: 300 kr

Louis Vuitton Plånbok "Sarah Wallet", Monogram med innerfärg Fuchsia, löstagbart kortfodral, nr CA1108, dustbag , originalkartong

2 400 kr

Utrop: 2 000 kr

Örhängen ett par 18K, 12,7g, defekt

Kedja Kejsar 18K 214,80g, 54,5cm

Utrop: 96 000 kr