Parti 18K 1,9g udda örhängen saknar stoppers, allt defekt
Utrop: 750 kr
Örhängen 18K 3,2g vitguld
Utrop: 2 000 kr
Armring 22K 7,2g Ø6,5cm
Utrop: 3 300 kr
Kedja 14K 9,5g defekt
Utrop: 2 900 kr
Hänge 14K 5,9g kors
Utrop: 1 800 kr
Ring 18K 5,1g graverad
Armband 18K 3,3g
Utrop: 1 700 kr
Kedja 18K 4,7g defekt
Guldtacka Valcambi 24K 100g snr:259296, 999,9/1000
Utrop: 57 000 kr
Ring 18K 2,5g Ø16 med diamanter 7xca0,03
Örhängen 14K 2g med stenar defekt
Utrop: 550 kr
Kedja S925 2,2g defekt
Utrop: 50 kr
Ring S925 4,7g Ø17½ med sten
Örhängen S925 1,2g med stenar
Örhängen S925 4,8g med stenar
Hänge S925 2,8g med sten
Örhängen S925 2,2g med stenar
Pärlcollier lås S925 50cm Ø9-10,5mmmed färgade sötvattenpärlor
Utrop: 400 kr
Fingerborg 18K 3,1g med sten, mindre bucklor
Utrop: 1 000 kr
Brosch 18K 6,8g med pärla, bucklig, stämplad GD, R5=1871, M
Utrop: 2 700 kr
Tisdag 3 mar 2020