721 - 740 av 1 525
1...363738...77 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 mars 2020

Klubbad för

Parti 18K 1,9g udda örhängen saknar stoppers, allt defekt

Utrop: 750 kr

Örhängen 18K 3,2g vitguld

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Armring 22K 7,2g Ø6,5cm

Utrop: 3 300 kr

Kedja 14K 9,5g defekt

Utrop: 2 900 kr

Hänge 14K 5,9g kors

Utrop: 1 800 kr

Ring 18K 5,1g graverad

Armband 18K 3,3g

Utrop: 1 700 kr

Kedja 18K 4,7g defekt

Utrop: 1 800 kr

Guldtacka Valcambi 24K 100g snr:259296, 999,9/1000

Utrop: 57 000 kr

Ring 18K 2,5g Ø16 med diamanter 7xca0,03

Utrop: 2 000 kr

Örhängen 14K 2g med stenar defekt

Utrop: 550 kr

Kedja S925 2,2g defekt

Utrop: 50 kr

Ring S925 4,7g Ø17½ med sten

50 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen S925 1,2g med stenar

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen S925 4,8g med stenar

125 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 2,8g med sten

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen S925 2,2g med stenar

25 kr

Utrop: 50 kr

Pärlcollier lås S925 50cm Ø9-10,5mmmed färgade sötvattenpärlor

325 kr

Utrop: 400 kr

Fingerborg 18K 3,1g med sten, mindre bucklor

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Brosch 18K 6,8g med pärla, bucklig, stämplad GD, R5=1871, M

Utrop: 2 700 kr