701 - 720 av 1 525
1...353637...77 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 mars 2020

Klubbad för

Enstensring 18K 3,3g Ø16½ med diamant 1xca0,50ct TW SI enligt gravyr

9 300 kr

Utrop: 10 600 kr

Ring 18K 2,7g Ø16¾ med diamanter 20xca0,005ct

Utrop: 1 700 kr

Örhängen ett par 18K tvåfärgade 0,8g med sten

Utrop: 500 kr

Enstensörhängen ett par 18K 1,3g med diamanter 2xca0,20ct

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Pärlörhängen 18K 2,2g två udda

Utrop: 700 kr

Kedja 18K 61,4g 43cm bucklig länk

Utrop: 26 500 kr

Ring 18K 9,4g med stenar, skev

Utrop: 3 600 kr

Armband 21K 51,5g med platta repig, 22cm

Utrop: 26 000 kr

Parti guld 18K 3,7g defekt med stenar

Utrop: 1 500 kr

Örringar ett par 18K 2,7g Creoler

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Kedja 18K 2,2g Cordell 42,5cm

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Armband X-länk med stav 18K 7,7g 19cm

Utrop: 3 300 kr

Ring 18K 2,7g Ø17

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 2,0g Ø17 med stenar

Utrop: 1 200 kr

Karl Höglund (1940- ), Grafiskt blad, Molin Rouge nr 187/290, ca42x55cm, i guldram med glas, Hämtas och visas på St Eriksgatan 20 i Stockholm

650 kr

Utrop: 1 000 kr

Lena Nilson, Blandteknik med kopparnät, "Without the dark, we'd never see the stars" ca37x46cm, Hämtas och visas på St Eriksgatan 20 i Stockholm

Utrop: 800 kr

Karl Gustaf Nilson (1942- ), Grafiskt blad, "Olympia" EA 11/12 signerad 1985, ca 43x50cm, små skador på bladet, i ram saknar glas, Hämtas och visas på St Eriksgatan 20 i Stockholm

400 kr

Utrop: 600 kr

Okänd konstnär, Olja på pannå, Marinmåleri ca 55x74cm i ram, Hämtas och visas på St Eriksgatan 20 i Stockholm

Utrop: 800 kr

Omega Seamaster 600 (T Swiss made T) herrur, 34,5mm, stål, manuell, plexiglas-liten repa, läderband

3 200 kr

Utrop: 2 800 kr

Ring 18K 4,6g defekt med stenar

Utrop: 1 600 kr