Avslutad | Pant – Tisdag 3 mars 2020
Karl Höglund (1940- ), Grafiskt blad, Molin Rouge nr 187/290, ca42x55cm, i guldram med glas, Hämtas och visas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Lena Nilson, Blandteknik med kopparnät, "Without the dark, we'd never see the stars" ca37x46cm, Hämtas och visas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Karl Gustaf Nilson (1942- ), Grafiskt blad, "Olympia" EA 11/12 signerad 1985, ca 43x50cm, små skador på bladet, i ram saknar glas, Hämtas och visas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Okänd konstnär, Olja på pannå, Marinmåleri ca 55x74cm i ram, Hämtas och visas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Omega Seamaster 600 (T Swiss made T) herrur, 34,5mm, stål, manuell, plexiglas-liten repa, läderband