Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 236

Varunr: 1 628 511

Smycken

Alliansring

HELALLIANSRING, 18K vitguld, 14 - briljant och 4 gammalslipade diamanter ca 2,90 ctv, ca TCr-TCa/VS-SI, stl 18,5 mm, vikt 7,4 g, två stenar är med skador, två diamanter med nagg på kuletten.

15 200 kr

Klubbad till budgivare: 150422

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.