Avslutad | Fashionabla – Torsdag 16 januari 2020
SOLGLASÖGON, CHANEL, 5197-H, c.1255/3C, svart och vita bågar, svarta glas, etui.
SOLGLASÖGON, CÉLINE, CL 41043/S, brunmelerde bågar, bruna glas, lite repor, fodral,
Accessoarer Bälten
SKÄRP, LOUIS VUITTON, vitt läder, spänne i gulmetall, längd 80cm, bredd 3cm, ett extra hål gjort.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, DOLCE & GABBANA, röd flätad bast, spänne med röda stenar, längd 75 cm, bredd 1 cm.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Favorite PM, damier ebene, canvas, 21x12x3cm, axelrem och kedja,
Kläder Skor
SKOR, LOUIS VUITTON, peep toe pump, vit skinnlack, stl 38½, klack 11,5 cm, platå 1,5 cm, skopåsar.
VÄSKA, GUCCI, brunt läder, detaljer i gulmetall, 37x27x11cm, visst slitage på hörn, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Speedy 25, Epi, svart läder, 25x19x15cm, lås samt nyckel saknas, från 2001.
VÄSKA, CHANEL, svart quiltad kaviar, detaljer i gulmetall, 30x23x12cm, hologramet saknas, cert 4340599, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Favorite PM, monogram canvas, 21x13x4cm, dustbag, kartong, kvitto från 2015.
Accessoarer Necessärer
NECESSÄR, BOTTEGA VENETA, intrecciato, brunt flätat läder, 22x10x10cm, dustbag, slitage,