81 - 100 av 195
1...456...10 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 16 januari 2020

Klubbad för

VÄSKA, BURBERRYS, vintage, svart läder, slitage, 21x16x6cm, dustbag (ej tidsenlig)

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

SKOR, BURBERRY, rutig canvas, svart läder, stl 39.

750 kr

Utrop: 700 kr

VÄSKA, MULBERRY, vintage, Trout, brunt präglat läder, 31x25x8cm, bruksslitage, färg skiftningar, dustbag.

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, LOUIS VUITTON, monogram canvas, spänne i gulmetall, längd 85cm, bredd 4cm.

2 100 kr

Utrop: 1 400 kr

SOLGLASÖGON, CHANEL, c.501/3c, 58 17, svarta bågar, rosetter, svarta glas, etui.

900 kr

Utrop: 1 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Verseau, Epi, svart läder, 26,5x32x11cm.

3 900 kr

Utrop: 4 200 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, monogram canvas, 14x10cm, mynt, sedel, id-kort, dustbag, originalask, äldre modell ca 90-tal.

850 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Glasögon

GLASÖGON, CARTIER, vintage, bågar i double, glas med styrka, etui, cert ej i fyllt.

2 700 kr

Utrop: 1 600 kr

VÄSKA, CHANEL, Boy Bag, röd sammet, rutigt quiltat tyg, mässingsfärgade detaljer, 20x12x7cm, hologrammärkt 18255670, cert, dustbag.

Utrop: 32 000 kr

VÄSKA, DIOR, Saddle bag, monogram blågrått tyg, läder, detaljer i vitmetall, 24x18x4cm, visst slitage.

6 100 kr

Utrop: 4 900 kr

VÄSKA, DOLCE & GABBANA, leopardmönstrat ponnyskinn, brunt läder, detaljer i gulmetall, 50x30x18cm, dustbag, visst slitage.

Utrop: 3 700 kr

SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, Evidence, Z0350W, svarta bågar, svarta glas, putspåse, etui.

3 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, GUCCI, benvitt läder, 18x10cm, 12 st kontokortsfack, mynt, sedlar, visst slitage.

800 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 45, monogram canvas, 45x25x21cm, visst slitage, lädret har sprickor, vintage från 1984.

3 100 kr

Utrop: 2 900 kr

VÄSKA, CHANEL, Flap Bag, vitt quilatat kaviar läder, svart kant, detaljer i gulmetall, 21x12x4cm, hologrammärkt 24231985, dustbag.

14 000 kr

Utrop: 16 000 kr

VÄSKA, CARTIER, Marcello de Cartier, vitt läder, detaljer i gulmetall, 48x25x16cm,

Utrop: 4 200 kr

VÄSKA, MULBERRY, Bayswater Large, svart läder, mässingsfärgade detaljer, 50x30x23cm, hänglås.

4 900 kr

Utrop: 4 900 kr

Kläder Skor

SKOR, CHANEL, espadrillo, grå filt, svart sammet, stl 40, skopåse.

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

ÖRHÄNGEN, CHANEL, gulmetall, klasar, CC, stift, märkt B 12 A, fodral, originalask.

2 600 kr

Utrop: 1 200 kr

ÖRHÄNGEN, CHANEL, gulmetall, pärla, rosa blommor, stift, ca 5cm, märkt "13 C", fodral, originalask.

2 500 kr

Utrop: 1 200 kr