Avslutad | Fashionabla – Torsdag 16 januari 2020
VÄSKA, BURBERRYS, vintage, svart läder, slitage, 21x16x6cm, dustbag (ej tidsenlig)
VÄSKA, MULBERRY, vintage, Trout, brunt präglat läder, 31x25x8cm, bruksslitage, färg skiftningar, dustbag.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, LOUIS VUITTON, monogram canvas, spänne i gulmetall, längd 85cm, bredd 4cm.
SOLGLASÖGON, CHANEL, c.501/3c, 58 17, svarta bågar, rosetter, svarta glas, etui.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, monogram canvas, 14x10cm, mynt, sedel, id-kort, dustbag, originalask, äldre modell ca 90-tal.
Accessoarer Glasögon
GLASÖGON, CARTIER, vintage, bågar i double, glas med styrka, etui, cert ej i fyllt.
VÄSKA, CHANEL, Boy Bag, röd sammet, rutigt quiltat tyg, mässingsfärgade detaljer, 20x12x7cm, hologrammärkt 18255670, cert, dustbag.
VÄSKA, DIOR, Saddle bag, monogram blågrått tyg, läder, detaljer i vitmetall, 24x18x4cm, visst slitage.
VÄSKA, DOLCE & GABBANA, leopardmönstrat ponnyskinn, brunt läder, detaljer i gulmetall, 50x30x18cm, dustbag, visst slitage.
SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, Evidence, Z0350W, svarta bågar, svarta glas, putspåse, etui.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, GUCCI, benvitt läder, 18x10cm, 12 st kontokortsfack, mynt, sedlar, visst slitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 45, monogram canvas, 45x25x21cm, visst slitage, lädret har sprickor, vintage från 1984.
VÄSKA, CHANEL, Flap Bag, vitt quilatat kaviar läder, svart kant, detaljer i gulmetall, 21x12x4cm, hologrammärkt 24231985, dustbag.
VÄSKA, CARTIER, Marcello de Cartier, vitt läder, detaljer i gulmetall, 48x25x16cm,
VÄSKA, MULBERRY, Bayswater Large, svart läder, mässingsfärgade detaljer, 50x30x23cm, hänglås.