681 - 700 av 1 554
1...343536...78 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 december 2019

Klubbad för

Spegel, Empire, troligtvis 1800-tal, yttermått ca 65x37cm, Hämtas och visar på steriksgatan 20 i Stockholm

1 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Per Adalbert von Rosen (1953- ) Grafisktblad, Signerad, Abstrakt komposition, nr 11/245 ca51x71cm i ram, Hämtas och visas på St:Eriksgatan i Stockholm

Utrop: 600 kr

Glasskulpturer, ett par, Mats Jonasson med träsockel

50 kr

Utrop: 200 kr

Dorian Mocan (1954- ) Grafisktblad "Rådjuret och flickan" nr 21/200 50x37cm i ram, Hämtas och visas på St:Eriksgatan 20 i Stockholm

350 kr

Utrop: 500 kr

Ring 23K 2,9g graverad

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 18K 3,7g defekt med stenar

Utrop: 1 500 kr

Tissot 18K damur 24mm, quartz går ej, datum, läderband slitet, graverad på boetten, brv16,3g

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K 8,0g Ø17¾ med röd sten

Utrop: 4 800 kr

Ring 18K 4,3g Ø16¾ repig yta

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K 5,6g Ø17¾ med blå sten, stötskador

Utrop: 3 400 kr

Parti guld 18K 13,1g graverat defekt med pärla

Utrop: 5 300 kr

Ring 23K 3,5g graverad

Utrop: 1 700 kr

Armband S830 27,4g ca 18cm, med stenar och säkerhetskedja

475 kr

Utrop: 300 kr

Pärlcollier odlade pärlor doserade 4-8mm med silverlås S830 saknar stenar, 51cm brv 13,1g

Utrop: 250 kr

Ring 14K 7,0g Ø17 bredd på skena ca 9mm, repig

Utrop: 2 200 kr

Ring 18K 2,2g Ø18 med blå sten

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 2,9g Ø18 med röd sten

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K 7,5g Ø16¼ med diamant 1xca0,16ct

Utrop: 4 800 kr

Ring 18K 1,2g Ø16 med diamanter 9xca0,003ct

Utrop: 750 kr

Ring 18K 1,9g Ø15 med diamanter 7xca0,01ct

Utrop: 1 200 kr