Avslutad | Pant – Tisdag 10 december 2019
Klubbad för
Spegel, Empire, troligtvis 1800-tal, yttermått ca 65x37cm, Hämtas och visar på steriksgatan 20 i Stockholm
Per Adalbert von Rosen (1953- ) Grafisktblad, Signerad, Abstrakt komposition, nr 11/245 ca51x71cm i ram, Hämtas och visas på St:Eriksgatan i Stockholm
Dorian Mocan (1954- ) Grafisktblad "Rådjuret och flickan" nr 21/200 50x37cm i ram, Hämtas och visas på St:Eriksgatan 20 i Stockholm
Tissot 18K damur 24mm, quartz går ej, datum, läderband slitet, graverad på boetten, brv16,3g
Pärlcollier odlade pärlor doserade 4-8mm med silverlås S830 saknar stenar, 51cm brv 13,1g