Avslutad | Pant – Tisdag 22 oktober 2019
Elektronik Musik
Högtalare Harman/Kardon Onyx Studio 4, serienr: TL0475-IH0047989, i obruten förpackning. ej på visning
Elektronik Musik
Högtalare Harman/Kardon Onyx Studio 4, serienr: TL0529-HH0008953, i obruten förpackning. . ej på visning
Fritid Sport
Flugfiskespö G. Loomis StreamDance GLX 8'6" -4wt #4 high line speed, fyrdelat, korkhandtag, i tub
Visa varaFritid Sport
Fiskerulle, Orvis TroutBum CFO II Disc, Limited Edition Conservation no. 345, med lina, i läderetui
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Elgitarr Univox Hi-Flier Phase 4, serienr: 1200686, bruksslitage, delar av klistermärke, i mjukt fodral
Visa varaElektronik Telefoner
Iphone 7 A1778, 32GB, serienr: DNQS9PZNHG7J, IMEI: 359210070947330, repor i skärmskydd, brukssliten, utan laddare, i kartong som ej hör till mobilen
Iphone X, 64GB, A1901, refnr: MQAD2QN/A, serienr: F2LX3B20JCLJ, IMEI: 358875092797643, icloud-låst, repor i glas, med laddare i box
Ipad (6e gen) A1893, 32GB, MRJN2KN/A, serienr: F9FX9047JMVR, i kartong utan laddare
Macbook Pro "15, 16GB, 250GB lagring, 2,6 GHz intel Core i7, Intel HD Graphics 530 1536 MB, serienr: C02T93P9GTFL, med laddare, lösenord: absolut99
Musikinstrument Elektroniska
Keyboard M-Audio Hammer 88, med notställ, med pedal M-Gear EX-P, med manual och kablage. ej på visning