861 - 880 av 1 718
1...434445...86 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 oktober 2019

Klubbad för

Skål Iittala Alvar Aalto Savoy L: 13,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Skål Iittala Alvar Aalto Savoy L: 10cm

Utrop: 100 kr

Utrop: 100 kr

50 kr

Utrop: 100 kr

Ljushållare Iittala L: 9cm H: 5,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Utrop: 125 kr

Vas Iittala Alvar Aalto Savoy L: 15,2cm, H:12cm, liten nagg

75 kr

Utrop: 300 kr

Vinglas 9st Orrefors, kristall 18cm, liten nagg i ett vinglas

700 kr

Utrop: 700 kr

Analog Kamera Zeiss Contarex med Objektiv Carl Zeiss nr: 3178492, Planar 1:2 f=50mm och Blixt Popular 303 S 874724, mekanik för att dra fram film fungerar ej, brukssliten

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Telefon Kobra LM med sladd, palstskador, fläckar

25 kr

Utrop: 100 kr

Kulspetspennor 2st Montblanc Meisterstuck Platina, i ask

4 300 kr

Utrop: 3 800 kr

Skridskor 1 par Bauer X50 Tuuk, stl 45. ej på visning

Utrop: 800 kr

Vas "Septum" Mattias Stenberg för Kosta Boda 2016, incalmo-teknik, H: 33cm, limited ed. 300, serienr: 7041608, signerad

800 kr

Utrop: 1 200 kr

Djupa tallrikar 6st Orrefors Eden, Ø20cm

400 kr

Utrop: 600 kr

Tallrikar 5st Orrefors Eden, Ø18,5cm

Utrop: 500 kr

Tallrikar 6st Orrefors Eden, Ø25cm

500 kr

Utrop: 700 kr

Fat Kosta Boda "Contrast", Anna Ehrner, Ø36,5cm

225 kr

Utrop: 600 kr

Hörlurar Beats by Dre Pro, med kablar, bruksliten, bucklor vid hörlurar

600 kr

Utrop: 700 kr

Laptop HP 255 G1 Notebook PC, Microsoft 8.1, AMD E1 1500 APU med Radoen(tm) HD Graphics, med strömsladd

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Samsung Galaxy Tab 2 10.1, serienr: RF1D61AW2VR, pinkodslåst, med strömsladd

125 kr

Utrop: 1 000 kr