1361 - 1380 av 1 446
1...686970...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 oktober 2019

Klubbad för

Kaffekoppar med fat 6st B&G Blå blomst, benporslin

200 kr

Utrop: 200 kr

175 kr

Utrop: 200 kr

Kaffekanna med lock höjd 22,5cm, sockerskål med lock och gräddkanna, Fat Ø19,5cm B&G Blå blomst, benporslin

325 kr

Utrop: 375 kr

Armbandsur OXXO, quartz, dag, datum zoner, 41mm, boett och länk i stål ca16cm med stenar på ringen, box

250 kr

Utrop: 200 kr

Chanpangeglas 2st Orrefors design Anne Nilsson modell Clown höjd 26,5cm

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Bägare 3st S830 144,7g graverade

Utrop: 800 kr

Ljusstakar ett par, Orrefors Carat höjd 23,5cm

700 kr

Utrop: 425 kr

Figurin Nao, Flicka med fågel höjd 24cm

200 kr

Utrop: 400 kr

Vas B&G Blå måsen höjd 14cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Djupa tallrikar 6st, B&G Blå måsen, Ø 21,5cm

375 kr

Utrop: 300 kr

Skål på fot i glas, Kosta Boda, signerad Ulrika Hydman Vallien nr 98824, höjd 20cm

425 kr

Utrop: 375 kr

Figurin Flodhäst Arne Ingdam Denmark, glaserat stengods, ojämn glasering, höjd 15,5cm, längd 31cm

1 100 kr

Utrop: 700 kr

Figuriner 2st Isbjörnar, Nittsjö Thomas Hellström, stora 24,5x28,5cm och lilla höjd 11cm skador

Utrop: 700 kr

Skål Kosta Boda signerad Ulrika Hydman Vallien höjd 5cm Ø 6,5cm

125 kr

Utrop: 400 kr

Ljusstake Orrefors modell Celeste, design Anne Nilsson, höjd 33cm

600 kr

Utrop: 300 kr

Figurin Lisa Larsson Sweden 82, höjd 14,5cm

2 800 kr

Utrop: 1 000 kr

Serveringsskål på fot med lock, Arabia Finland UP/EV, Ø 18cm höjd15cm

350 kr

Utrop: 150 kr

Vinglas 5st Orrefors Eva Englund modell Maja, höjd 17,5cm, slitna i glasyren

275 kr

Utrop: 500 kr

Figurin i stengods, Gustavsberg Lisa Larsson, "Dora" ur serien ABC-flickorna 1958-1973, höjd 26cm

Utrop: 2 400 kr

Skålar 3st Orrefors Home Mingle Lena Bergström Ø2st 19cm 1st 26cm

175 kr

Utrop: 200 kr