1341 - 1360 av 1 446
1...676869...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 oktober 2019

Klubbad för

Smörgåsgafflar 6st 138mm Smörgåsknivar 6st 166mm modell Rosenholm S830 brv 362,4g

Utrop: 1 400 kr

Smörgåsgafflar 6st 138mm Smörgåsknivar 6st 166mm modell Rosenholm S830 brv 364,1

Utrop: 1 400 kr

Bakelsegafflar 12st modell Rosenholm 138mm S830 217,7g

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Kaffeskedar 6st S830 116mm 80,9g

Utrop: 425 kr

Kaffeskedar 5st modell Svensk 125mm S830 94,4g med gravyr bokstaven M

Utrop: 550 kr

Serveringsfat S830 126,8g 10x22cm

750 kr

Utrop: 750 kr

Parti silver S925 12,0g, defekt, förgyllning sliten

50 kr

Utrop: 75 kr

Brosch med emalj S925 7,3g

375 kr

Utrop: 250 kr

Hänge tvåfärgat S925 6,7g

Utrop: 225 kr

Collier med 2 biwa pärlor, oxiderat, S925 42cm 14,0g

225 kr

Utrop: 275 kr

Moccaskedar 12st 105mm S830 115,5g

Utrop: 600 kr

Bakelsegafflar 9st 138mm S830 161,2g

700 kr

Utrop: 850 kr

Skedar 5st olika modeller 105-117mm S830 60,4g

Utrop: 350 kr

Fickkniv med handtag av pärlemo S830 engelska stämplar, ihopfälld 7,5cm, utfälld 12,5cm, brv 19,5g

550 kr

Utrop: 75 kr

Puderdosa med spegel, monogram på locket, S830 Ø8cm brv 88,1g

600 kr

Utrop: 450 kr

Collier S925 43cm 53,1g

475 kr

Utrop: 600 kr

Collier S925 38cm 13,4g

Utrop: 275 kr

Halskedja Pansar förgylld S925 36cm 1,9g

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring med stenar S925 Ø16 6,3g

Utrop: 225 kr

Ring S925 Ø16 3,9g

Utrop: 125 kr