441 - 460 av 1 304
1...222324...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 oktober 2019

Klubbad för

Halsband 18K Pansar 61cm 5,7g

2 100 kr

Utrop: 2 500 kr

Halsband 18K Pansar 38cm 2,8g

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K "Nefertiti" tvåfärgad med diamanter 6xca0,01ct, 2,5cm med öggla, Brv 3,1g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Lösa Diamanter 40x ca 0,005 - 0,05ct (tot. 1,56ct), av varierande färg (grå, brun, ljusgul - Cape) & kvalitét, de flesta briljantslipade.

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Halsband med hänge, kristall S925 Brv 37,2g

225 kr

Utrop: 250 kr

Smyckeset 14K design Axel Holm, brv 18,3g; ett par Manschettknappar samt slipsnål 50mm.

Utrop: 5 800 kr

Hänge/Brosch med Came ram i 18K Brv 14,3g

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Hänge 18K Dartpil, 5,0g 40mm

Utrop: 3 000 kr

Mynt 1000kr Svergie 1995 22K (0.900) 5,8g i etui 5,8g

Utrop: 2 400 kr

Ring 23K graverad Ø21 8,5g

Utrop: 4 200 kr

Halskedja 18K Pansar 42cm, 4,2g

Utrop: 1 800 kr

Ring 18K mönstrad, Ø17¼ 9,1g

Utrop: 5 600 kr

Hänge 18K med diamant 1 x ca 0,35ct Cr/Vs2 briljantslipad, brv 1,0g

Utrop: 3 900 kr

Halskedja 18K Kejsarlänk, kistlås, 61cm, 101,3g

Utrop: 45 500 kr

Lös Diamant ca 0,41ct W/Si1 Briljantslipning.

Utrop: 5 400 kr

Collier 18K med blå stenar och diamanter 5xca0,02ct ca 41cm, saknar kontrollstämplar, Brv 17,6g

Utrop: 7 200 kr

Lös Diamant ca 0,38ct TW/Vs2 (nagg) Droppslipad

Utrop: 3 400 kr

Collier 18K med diamanter 10x0,02ct och röda stenar, en sten saknas, länk skadad ca 41cm Brv 11,7g

Utrop: 4 700 kr

Halsband 18K saknar kontrollstämpel 37cm 3,5g

Utrop: 1 400 kr

Armband 18K buckla på länk, skev, repor 19,5cm 32,1g

11 000 kr

Utrop: 13 200 kr