421 - 440 av 1 304
1...212223...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 oktober 2019

Klubbad för

Klackring 22K Ø18¾ med vit sten, brv 13,9g

Utrop: 6 500 kr

Halsband 18K Singapore i vitguld 50cm, lås-öggla skev 1,4g

550 kr

Utrop: 550 kr

CERTINA 18K manuell 33,5mm, Cal. Certina 28-15, 17 Jewels, urtavla defekt, plexiglas repor, buckla/repor boett, läderband (ej orig.), Ref: 7110.026 Ser.nr: 218791

2 700 kr

Utrop: 3 300 kr

Boett till armbandsur 14K 13,5g

Utrop: 4 200 kr

Parti guld i fyra delar armband till klocka, halband 18K 68,7g

Utrop: 28 000 kr

Ring 14K trefärgad med diamanter 36xca0,005ct 6,5g

Utrop: 2 000 kr

Örhängen, ett par 14K saknar stämplar 1,6g

Utrop: 500 kr

Armband 18K Pansar 20cm 47,5g

Utrop: 21 000 kr

Halsband 18K Pansar 47cm 21,8g

Utrop: 9 500 kr

Halband 18K Pansar i vitguld 46cm 21,1g

Utrop: 9 100 kr

Parti guld en ring defekt, del av armkedja två delar 18K 13g

Utrop: 5 300 kr

Armband S925 Bismarck 18cm 26,9g

175 kr

Utrop: 125 kr

Parti guld damur Catorex Incabloc 17 Jewels defekt med boett och armband i 18K Brv 22,3g

Utrop: 7 400 kr

Ring 18K i vitguld med diamant 1xca0,01ct Ø17¾ 2,9g

Utrop: 1 800 kr

Brosch 18K 1,6g

Utrop: 650 kr

Ring 21K med stenar Ø17¾ Brv 5,2g

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Armband 18K 18,5cm 2,8g

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Lös Diamant 1x 0,36ct River (E)/Vs1 Briljantslipad, intyg/box HRD (försegling bruten hos Sefina Pantbank)

4 200 kr

Utrop: 5 100 kr

Klackring 18K Ø19¼ med diamant 1 x ca 0,005ct, brv 2,9g, skena defekt.

Utrop: 1 500 kr

Örhängen, ett par 18K med röda stenar och diamanter tot: 20xca0,005ct Brv 2,3g

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr