81 - 100 av 262
1...456...14 Gå till
Sortering

Avslutad | Aficionado – Torsdag 10 oktober 2019

Klubbad för

Accessoarer Slipsar

SLIPS, KENZO, 100% siden, röd, grön, bredd 10cm.

200 kr

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, GUCCI, 100% siden, mönstrad, svart, bredd 10cm.

325 kr

Utrop: 250 kr

Visa vara

Medaljer Ordenstecken

RIDDARTECKEN, 18K guld, Svärdsorden, emalj, bredd 38 mm, vikt med band 21,7 g, originaletui.

Återropad

Utrop: 4 500 kr

Visa vara

Mynt Svenska mynt

MYNT, silver, Riksdaler, 1822, Karl XIV Johan, kvalité ca 1, har varit brosch och har kvar spår och skador från detta, diameter 41 cm, vikt 28,7 g.

1 400 kr

Utrop: 1 100 kr

Visa vara

Mynt Utländska mynt

MYNT, silver, Reichsthaler, Preussen, 1784 A, kvalité ca 1?, diameter 38 mm, vikt 21,9 g.

425 kr

Utrop: 350 kr

Visa vara

Mynt Svenska mynt

MYNT, silver, Riksdaler, 1737, Fredrik I, kvalité ca 1, diameter 41 mm, vikt 29,1 g.

4 200 kr

Utrop: 2 200 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 55, monogram canvas, 55x30x25cm, adresstagg.

Återropad

Utrop: 3 500 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, FENDI, canvas, weekendbag, svarta läderdetaljer, 60x27x25cm,

Återropad

Utrop: 2 700 kr

Visa vara

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Marco Wallet, Epi, svart läder, 10x11cm, 3st kontokortsdfack, mynt, sedel. slitage på hörn, bruksslitage.

1 600 kr

Utrop: 800 kr

Visa vara

Accessoarer Pennor

PENNA, MONTBLANC, Meisterstück, resevoar, stift 14K, M, svart resin, PI198876, originalask,

2 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Visa vara

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, CARTIER, vintage, vinrött läder, 10x10cm, 4st kontokortsfack, mynt, sedel, bruksslitage.

Återropad

Utrop: 600 kr

Visa vara

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, CARTIER, vintage, vinrött läder, 18x9cm, 4 st kontokortsf sedel, visst slitage, fläckar.

Återropad

Utrop: 350 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, GUCCI, GG, running, 100% siden, mörblå med grönt monogram, bredd 7cm, originalask,

500 kr

Utrop: 550 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

BAG, MARC BY MARC JACOBS, weekendbag, brunt läder, detaljer i mässing 52x40x15cm, dustbag.

Återropad

Utrop: 1 800 kr

Visa vara

Accessoarer Scarves

SCARF/KRAVATT, EDSOR, 100% siden, paisley mönstrad, blå, röd, guld. 180x30cm.

850 kr

Utrop: 350 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, vinröd, hästar, bredd 9cm.

1 100 kr

Utrop: 300 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, blå, röd, bredd 8cm.

475 kr

Utrop: 300 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, BURBERRYS, vintage, 100% siden, vinröd, prickar, bredd 8cm.

425 kr

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, GUCCI, 100% siden, vinröd, bredd 9cm.

250 kr

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, VALENTINO, 100% siden, paisley, bredd 8cm.

150 kr

Utrop: 200 kr

Visa vara

Om auktionen