1201 - 1220 av 1 338
1...606162...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 september 2019

Klubbad för

Brosch "Hyllekråkan" S830 7,1g Ø3,9cm, årsstämplad 1963, i originalask, med informationsblad från Jönköpings Länsmuseum i asken

200 kr

Utrop: 150 kr

Brosch S800 8,4g, mått: ca 4,5 x 4,5cm, årsstämplad 1892

300 kr

Utrop: 50 kr

Armband Pansar S830 18,6g 20,0cm, ihålig, med säkerhetslänk

75 kr

Utrop: 75 kr

Brosch Löv S925 3,3g, mått: 3,0 x 3,5cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S925 4,9g

Utrop: 100 kr

Halskedja Venezia S925 3,7g 50,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja Venezia S925 4,0g 45,0cm

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par Fåglar S925 2,2g

50 kr

Utrop: 50 kr

Hänge med sten S925 6,1g

125 kr

Utrop: 75 kr

Smycken Nål

Slipsnål S925 6,7g, mått: 6,0 x 0,6cm, förgyllt mönster, med säkerhetslänk

125 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja med hänge Kors S925 7,0g 50,5cm, hängets mått: 2,5 x 1,5cm

Utrop: 100 kr

Halskedja Venezia S925 2,9g 44,5cm

Utrop: 50 kr

Hänge Kors med sten S925 4,2g, mått: 2,5 x 4,3cm

Utrop: 100 kr

Hänge Kors S925 0,7g, mått: 1,3 x 3,6cm

Utrop: 50 kr

Hänge Fågel S925 2,3g

Utrop: 50 kr

Halssmycke SAHARA S925 18,7g 45,0cm

225 kr

Utrop: 275 kr

Armband Pandora S925 12,6g 18,0cm

250 kr

Utrop: 225 kr

Berlock Pandora S925 4,1g

75 kr

Utrop: 100 kr

Berlock Pandora S925 3,9g

75 kr

Utrop: 100 kr

Berlock Pandora S925 2,7g

50 kr

Utrop: 75 kr