Avslutad | Pant – Tisdag 17 september 2019
Ljusstakar ett par S830 brv 876,9g, höjd: 15,0cm,årsstämplade: 1946, bruksslitage, ärjade, graverade, fylld i botten, del av ljushållare saknas på ena ljusstaken
Pokal/Vas S830 464,8g, höjd: 24,0cm, årsstämplad: 1911, signerad Jonas Rönnqvist, ärjad, ursprunglig auktionsetikett finns kvar
Cross-body/axelväska Louis Vuitton Saumur 35, modell: AR0924, monogram canvas, 35x26x13cm, två separata huvudfack, tre mindre innerfack, stängs med läderrem, justerbar axelrem. Lätt bruksslitage, små vattenfläckar samt torrsprickor i lädret på remmen.
Bordslampor ett par tvåarmade i mässing med prismor och tygskärmar, märkta: HO nr. 5-6, höjd: 46,0cm, ena lampan saknar 2st rader med prismor. Båda är funktionstestade
Laptop HP Pavillion 1607, 8GB, 2.0GH, windows 10, röd och svart, bruksslitage, med laddare, i mjukt fodral, ej tömd efter tidigare användare, med lösenord 7777