Avslutad | Pant – Tisdag 17 september 2019
Klubbad för
Örhängen ett par Rosetter 18K 2,7g, mått: 1,5 x 1,5cm, årsstämplade 1945, snurrstopp, aning skeva
Fickur Primo, manuell, guldpläterat stål, 50,0mm, liten sekundvisare, boettnr. 1466468, repig, med etui
Klockor Antima
Tissot, Antimagnetique, stål, manuell, 30mm, liten sekundvisare, plexiglas (repigt), visarna saknar lysmassa, skadad urtavla, naggad boett, ej original läderband (slitet), i låda
Omega Geneve, 14K, manuell, 33mm, svart läderarmband (trasigt), garverad bakboett, i låda
Klockboett/skal Gruen Geneve 18K brv 4,6g, boettnr. 898 112618, med glas, saknar urverk, defekt